Skocz do zawartości

Telefon do 2000 zł -23%vat-


Recommended Posts

Witam szukam telefonu w cenie do 2000zł kwota jest nie mała lecz po tym co zafundowała mi Xperia SP wolę dopłacić i wiedzieć ze będę w stanie używać telefonu przez lata.

Wymagania

- Nowy nie używany

- Ekran 5.1-5.7 minimum. FHD

- Dobry aparat 

- dobra jakość wykonania

- Slot micro SD

- Jak najlepszy procesor i grafika

- nic od SONY

 

Moją uwagę przyciągną Galaxy Note 4 lecz 2300zł to dla mnie trochę za dużo.

Telefon chcę kupić z paragonem 23% ponieważ wiem że niektóre firmy robią problemy z tymi 0% podczas naprawy grwarancyjnej.

Co byście polecili w tej cenie ? Czy może jednak warto dołożyć do Note >?<

 

Link to post
Share on other sites

Idealny byłby Galaxy S6 ale nie ma slotu na micro sd choc 32gb to juz spora wartość i powinna wystarczyc

Z innych to G4. Drugi najlepszy flagowiec po S6

Note to klasa sama w sobie. No i cena niestety spora ale niedługo wychodzi 5 więc może troche potanieje

Link to post
Share on other sites

Na obniżkę cen po premierze N5 nawet nie liczę ponieważ dwu letni Note 3 dalej trzyma się w okolicach ~1900zł, w s6 te 32GB (z czego pewnie 25 jest dostępne) szybko bym zapełnił kilka gierek,dużo muzyki,filmy,zdjęcia. 

Lg g4 też ma cenę ok. 2300 zł :/ moją uwagę przykuł też Oneplus Two tylko nie ogarniam jak działają te zaproszenia?? jeżeli chciał bym się o nie ubiegać to musiał bym być 3,000,000+ w kolejce ?? 

Link to post
Share on other sites

G4 na olx albo allegro od ludzi przedłużających umowę znajdziesz poniżej 2 tysi bez większych problemów

Note 3 za ok 1600

Co do OnePlus to nigdy się jakoś tym nie interesowałem bo wole moeć serwis na miejscu i nie kombinować z wysyłkami w razie jakiś problemów

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Niepotrzebnie :) zresztą jak bardzo wiele osób bo kiedyś to była istna tragedia to fakt a jak ludzie sie do czegoś zrażą to ciężko im zmienić zdanie. Sam należałem do grona anty LG ale szybko zmieniłem zdanie no i teraz produkują jedne z najlepszych smartfonów a w średnim segmencie to są chyba najlepsi bo Samsung porażka, Sony ma mało średniaków a jak już mają to takie niezbyt no a reszta różnie. Motorola coraz lepsze urządzenia robi i Huawei ;)

No a wśród flagowców to jest już bardziej wyrównane choć w tej generacji S6, G4 i Note 4 a będzie 5 nieźle odjechali np Sony

Poprzednia była bardzo wyrównana i ciężko było wybrać najlepsze urządzenie. Każdy miał coś czego inny nie miał. Np S5. Świetnt ekran i niezbyt ciekawe wykonanie i niektórym ciężo było go odróżnić od S4, jeszcze stary ale dostć dobrze działający touchwiz a teraz a teraz świetnie wykonanie, ekran rewelacja jak zwykle, nowy touchwiz, wydajnościowo niektórym łdnie odjechali, najlepszy aparat z konkurencji itp a np Sony Xperia Z3+ do Z3. Wsadzili przegrzewający się procesor przez co w zimę telefon może służyć jako ogrzewacz kieszonkowy, aparat to samo, ekran to samo, jedynie zaślepki do ładowania się pozbyli. Może szykują coś większego i lepszego w kolejnej odsłonie ale jakoś w to nie wierzę

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...