Skocz do zawartości

Płyta do Serwisu??


Recommended Posts

Nie mam pojęcia dlatego chce ogarnac jakiegos informatyka na a tak ogółem na tyłach 0łyty nie ma żadnych znaków uszkodzenia ani z przodu kondensatorki nie sa spuchniete ani krzywe na oko wszystko ok ale kombinowałem z innym procesorem inną pamiecia ram innym zasilaczem i nic no input signal na monitorze

Link to post
Share on other sites

To zaś się wpakował. Za 200pln kupił byś spokojnie tanie mobo na LGA1155 i do tego celerona albo pentiuma SB. Było by wydajniej.

A skad wiesz, ze ten sprzet kupil teraz?

Lga 775 jest z 2004r, a ten intel c2d e8400 z 2008r.

 

Co do tematu próbowałeś odpalic z jedną kością ramu?i w różnych slotach?ewntualnie masz ppd reką inny ram?

Link to post
Share on other sites
A skad wiesz, ze ten sprzet kupil teraz?Lga 775 jest z 2004r, a ten intel c2d e8400 z 2008r. Co do tematu próbowałeś odpalic z jedną kością ramu?i w różnych slotach?ewntualnie masz ppd reką inny ram?
Stąd

 

Za plyte dałem 200 a jaka cena mniej wiecej by wynosila? Czy w ogóle można jakoś naprawić plyty glowne?Cena za naprawe u elektronika
W drugim temacie wspominał że płyta ma jeszcze 2,5roku gwarancji...
Link to post
Share on other sites

Ok racja pisał, że kupił na allegro i od razu zabrał się za przeróbkę i teraz płyta nie działa:

Siemanko Takie krótkie pytanie czy przyjmą mi plyte główna na gwarancje mam na nią jeszcze 2.5 roku i wyciąłem te dwa plastikowe bolce na sokecie procesora.Zrobiłem to staranie i prawie tego nie widać.Oprócz tego nic już nie grzebałem.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...