Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Zabieram się za zakup pierwszego smartfona. Planuję przeznaczyć na ten cel ok 500 zł i wziąć "nówkę". Przeglądałem już forum jak i kilka stronek z opiniami i kilka telefonów wpadło mi w oko, jednak zawsze któremuś czegoś brakował.

 

Poszukuję czegoś takiego:

  • budżet jakim dysponujesz: 500 zł
  • gdzie i jak zamierzasz dokonać zakupu (w sklepie internetowym)
  • wolisz nówkę czy może być używany (wolę nówkę z pełną gwarancją)
  • preferowany rozmiar wyświetlacza (4-4,5")
  • preferowany system mobilny (Android lub Windows Phone)
  • do czego będziesz używać urządzenia (dzwonienie/sms, robienie zdjęć, internet (poczta, facebook, youtube etc)
  • najważniejsze wymagania (aparat robiący ładne zdjęcia (drugi aparat też miło widziany), długi czas pracy bez ładowania, nie za duży (mniejszy niż Nokia/Microsoft Lumia 535)

Pierwsza była Lumia 535, niby wszystko fajnie do momencie jak nie wziąłem do ręki w sklepie. Jest po prostu za wielkim telefonem (za szeroki na mój gust) obecnie mam dogorywającą Nokie C2-01, może dlatego moje wrażenie jest takie, że Lumia to kolos.

 

Z innych na które zwróciłem uwagę to LG L Fino, HTC Desire 320 oraz Jiayu G2F. Który z nich jest warty zakupu? A może ktoś ma lepszy pomysł, coś z poza wymienionych?:)

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

 

 

Link to post
Share on other sites

Lumia 535. 5 cali ale bardzo fajny i ladnie wygladajacy telefon. Niezly aparat, 1gb RAM, no i niedlugo Windows 10. 

 

Pierwsza była Lumia 535, niby wszystko fajnie do momencie jak nie wziąłem do ręki w sklepie. Jest po prostu za wielkim telefonem (za szeroki na mój gust) obecnie mam dogorywającą Nokie C2-01, może dlatego moje wrażenie jest takie, że Lumia to kolos.

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...