Skocz do zawartości

W co zagrać?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez login1969,

Recommended Posts

Witam,mam  nietypowe pytanie.Otóż grałem chyba we wszystkie znane i mniej znane gry.Teraz jest wielka posucha i nie ma w co pograć.Moja prośba polega na tym abyście polecili mi jakieś gry,może jakąś przeoczyłem?Mogę grać we wszystkie oprócz gier typu Wiedżmin lub strategie.Moje ulubione to gry typu Metro,Crysis,Tomb Raider,horrory itp.Z góry dzięki:)

Edytowane przez login1969
Link to post
Share on other sites

NieTrafiam dawaj co tam ci przyjdzie do głowy na podstawie tych gier które wymieniłem wyżej..Jarrino i stalkerpl chce wam się wchodzić na forum i takie głupoty pisać?Zadałem pytanie i prosiłem o pomoc,po to jest to forum a wy próbujecie być śmieszni,ale niestety wychodzi na to że jesteście żałośni.

Link to post
Share on other sites

Jeśli uważasz,że szachy nie są dla Ciebie odpowiednie to twoja sprawa.Zadałeś pytanie ,odpowiedziałem.A najlepiej odpowiedział jeden z kolegów wyżej: "

zamiast ciągle grać to sobie przeczytaj książkę, zawsze to jakieś urozmaicenie ". To jest po prostu moja stała odpowiedź na takie pytania. W internecie są opisy wszystkich gier jakie pojawiły się na świecie więc wydaje mi się,że masz pełen dostęp do potrzebnej ci informacji.Nikt nigdy nie będzie tobą ani twoimi upodobaniami dlatego samo pytanie, uważam za niewłaściwe....Pozdrawiam

Edytowane przez jarrino
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Jarrino a czy my jesteśmy na forum gier planszowych że proponujesz mi szachy lub na forum klubu dobrej książki!!!???Jeżeli to jest twoja stała odpowiedź to ci współczuję.Po prostu spróbuj sobie dać na wstrzymanie i więcej się nie wypowiadaj.Chyba że chcesz zostać królem forum...oczywiście w ilości postów,nie w ich jakości.Wiem dobrze że w necie jest mnóstwo opisów gier.I co z tego?Wolę zapytać na forum w dziale GIER KOMPUTEROWYCH (specjalnie napisałem wielkimi wołami żebyś się zorientował gdzie jesteśmy),bo takie opinie czy propozycje są dla mnie jak najbardziej wiarygodne.Napisałeś że " nikt nie będzie tobą ani twoimi upodobaniami...".Wiem o tym dlatego też na samym początku napisałem co mnie interesuje.Ach przeoczyłeś...no cóż.

 

Czesiekzdom Singularity to świetna propozycja,naprawdę świetna gra.Krzysiek2768 już szukam po sklepach tej gierki a w Skyrim grałem.Dzięki panowie.

Link to post
Share on other sites

login, to jest forum każdy tutaj ma wolność wypowiedzi, jarrino odpowiedział - bardzo mądrze Ci napisał, nie nabija postów, każdy jego post jest przemyślany. I powinieneś do niego mieć trochę więcej szacunku, bo zakładam, że jest od Ciebie znacznie starszy. Po czym to wnioskuję? Kultura wypowiedzi, składnia.

 

Dojrzały człowiek doceniłby propozycję książki i szachów, podziękowałby i grzecznie wytłumaczył, że prosi o coś innego.

Link to post
Share on other sites
login, to jest forum każdy tutaj ma wolność wypowiedzi, jarrino odpowiedział - bardzo mądrze Ci napisał, nie nabija postów, każdy jego post jest przemyślany. I powinieneś do niego mieć trochę więcej szacunku, bo zakładam, że jest od Ciebie znacznie starszy. Po czym to wnioskuję? Kultura wypowiedzi, składnia.

 

Dojrzały człowiek doceniłby propozycję książki i szachów, podziękowałby i grzecznie wytłumaczył, że prosi o coś innego.

To się teraz ubawilem. Jarrino - wychodzi na to że masz fanboya:)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...