Skocz do zawartości

Sony Xperia, który wybrać?


Recommended Posts

Ile maksymalnie możesz przeznaczyć, może znajdzie się coś lepszego w tej cenie ?
Z3 Compact - jeśli już się zdecydujesz to polecam dokupić szkło hartowane na tył i przód, jedyny minus tego modelu - niestety dosyć mocno i szybko się nagrzewa :/

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Raczej zadowolona

S5 ma porównywalny aparat z z3c

S5 ma wymienną baterię

Wydajnościowo wyjdzie ci tak samo

Minusem w Xperii jest jak już wcześniej napisałem - szybkie nagrzewanie się obudowy. W S5 mamy ten sam procesor, więc raczej będzie podobnie...

Jeśli chodzi o rozmiar - lepiej w dłoni leży z3c

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ze swojego doświadczenia odradzam zetki. Sam posiadam Z1 - 3 razy w serwisie, dostałem nowy egzemplarz, nie długo puszczę go znowu do serwisu ponownie... Generalnie zauważyłem, że dużo zetek i ogólnie Sony wraca do serwisu (jestem pracownikiem jednej z sieci komórkowej :) ostatnio Z3- kupiona 2 tygodnie wcześniej padł dolny głośnik. Od siebie polecam faktycznie S5 albo sprawdź Huawei P7/P8 Lite. Huawei to jak dla mnie (z tego co widzę) najmniej awaryjna marka telefonów i mają przyzwoity poziom.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

S5 ma porównywalny aparat z z3c

S5 lepszy.

 

 

 

 

szybkie nagrzewanie się obudowy.

Nie zauważyłem.

 

 

 

W S5 mamy ten sam procesor, więc raczej będzie podobnie...

Włączone dane mobilne, mocne internetowanie i RMFOn w tle - lekko ciepły.

 

 

 

Jeśli chodzi o rozmiar - lepiej w dłoni leży z3c

Pod tym względem również wolę S5.

 

 

 

 

dużo zetek i ogólnie Sony wraca do serwisu

Bo są dość popularne. Ale fakt, tez mi się coś swego czasu obiło o uszy, że te Zetki są średnie pod względem awaryjności, ale możliwe, że to tylko plotka.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

System działa płynnie, nie uświadczyłem żadnego przycięcia.
Przeglądarka - wbudowana Chrome sprawuje się genialnie, działa lepiej niż na moim laptopie.
Wyświetlacz - kolory wyglądają przyjemnie dla oka, barwy nasycone.
Rozmiar jest jak dla mnie idealny - wcześniej miałem Neo V i odczuwam różnicę na plus, bałem się że ekran będzie trochę za mały, ale w zupełności jest dla mnie wystarczający.
Gdybym miał wybierać ponownie, raczej znowu zdecydowałbym się na Z3C, mimo tego że trochę za bardzo się grzeje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...