Skocz do zawartości

Źródło pod HD668B - wszelkiej maści muzyka + gry FPS


Recommended Posts

Witam serdecznie,

zastanawiam się nad kupnem źródła (karta dźwiękowa/DAC/AMP + DAC) pod słuchawki Superlux HD668B. Przeznaczenie - wszelkiej maści muzyka (słucham tego co wpadnie mi w ucho, począwszy od czarnego rapu na progressive house kończąc). Ponadto dużo gram w gry FPS, głównie CS:GO, dlatego pozycjonowanie, separacja, przestrzeń jest ważna. HD668B w CS:GO spisują się okej, natomiast chciałem po prostu nabyć lepsze źródło niż Realtek ALC892 (integra). Zastanawiam się nad tymi modelami (modele znalezione na polskich i zagranicznych forach, które niby nadają się pod te słuchawki):

 

Audigy 2 ZS

X-Fi Xtreme Gamer/Music

Xonar DX (ponoć jasne źródło, nie wiem jak zgra się z HD668B)

Xonar DG/DGX

Maya U5

Xonar U7

Xonar U3

Prodigy Cube Black Edition

FiiO E10K OLYMPUS 2

Creative Omni Surround 5.1

Sound Blaster Z (nie wiem czy się opłaca, niektórzy chwalą, niektórzy mówią, że to "przerośnięta integra" nie warta tych ~320 PLN)

 

Prosiłbym kogoś bardziej ogarniętego ode mnie w temacie audio o pomoc :) Liczę na Was :) Pozdrawiam!

 

 

Link to post
Share on other sites
Sound Blaster Z (nie wiem czy się opłaca, niektórzy chwalą, niektórzy mówią, że to "przerośnięta integra" nie warta tych ~320 PLN)

 

nie opłaca się Z kupować, bo to nic specjalnego. Poszukaj używanego Titanum HD za 350zł.

Link to post
Share on other sites

poleciłbym Prodigy Cube Black Edition oraz FiiO E10K OLYMPUS 2.To chyba dwa najlepsze sprzęty z tej listy. Synergicznie myślę, że będą pasować zwłaszcza FiiO. Xonar U7 też daje radę ale muzycznie nieco odstaje od tych dwóch.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...