Skocz do zawartości

Chiński telefon czy Iphone?


Recommended Posts

                                                                            Witam
Chciałbym kupić telefon do 700zł-750zł max tylko NIE telefony typu Sony,Nokia,Samsung, bo gdy kupię taki telefon nie będzie miał zbyt dobrych parametrów :/
Więc zastanawiałem się nad kupnem np Asus czy Lenovo itp lub IPhone-m.  :D 
                                                     I Moje pytanie:
                                                                             CO WYBRAĆ?

Link to post
Share on other sites

No sam nie wiem bo jakoś dość mam już tych bardziej znanych firm jakie podałeś bo nie mam szczęścia do telefonów, dlatego spróbowałbym wziąść coś innego, no ale jak odradzasz mi telefony Asus , Lenovo itd?
Tak, chodzi mi właśnie o 4s 8Gb albo 16Gb . Tylko boję się trochę o podróbki gdybym kupował np na allegro..
Na przykład taki Asus:
http://allegro.pl/lte-asus-zenfone-5-a500kl-2gb-ram-8gb-f-vat-23-i5569899172.html
Tylko gdyby się coś zepsuło to trudno by było o części, tak mi się przynajmniej wydaje 
A co sądzisz o Iphonie 4s?

Link to post
Share on other sites

Nie że odradzam tylko te co wymieniłem są o klase lepsze. Zenfon do G2 albo Z1 to zbytnio startu nie ma, to byłe flagowce więc są dobre. Lenovo podobnie jak Asus

Ta aukcja tak swoją drogą jest dziwna. Gwarancja tylko 12 miesięcy, niewiadomo jaki dowód zakupu. Błędy w opisie np jest napisane że ekran full hd a podana rozdzielczość z 720p. Troche to niepoważne

Co do Iphona to 4s to już dziadek. Mały ekran, stary model z 2011 a za tym idzie sprawa wsparcia, przy 8gb wbudowanych to prawie nic nie zainstalujesz a o muzyce jakieś to już zapomnij jakbyś zaisntalował kilka aplikacji. Teraz jest ich dużo bo sieciach je dają na przedłużenie umowy. Właśnie te 8gb. Czasem są w chorej dla mnie cenie ok 1000 nawet. Na allegro te po 600 to wszystko refubrished z chin. Teraz nowego to dostaniesz jedynie 8gb. W sklepach też takie sprzedają gdzieś po 1150

To już bym wolał kupić Motorola Moto G 3 generacji za 899 w x-kom

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Czyli jeżeli chodzi o Iphona 4s to już lepiej żebym coś innego kupił?
Tak wiem że te za 600zł to wszystko z Hong Kongu itd.
Ostatnio natrafiłem na taką aukcje i wydaję mi się w porządku . Zobacz sam :
http://allegro.pl/apple-iphone-4s-czarny-16gb-black-ios-fv23-i5396962024.html
Jedynie minusem jest Pamięć Ram 500mb  :/ dobrze byłoby gdyby była 1Gb ,no ale za taką cenę to i tak dobrze  :D 
W sumie może za bardzo się "napaliłem" na te Iphone  :cry:

Link to post
Share on other sites

Popatrz na gwarancje. Nie jest od apple tylko jakiegoś zewnętrznego czegoś. Są też powystawowe

Ja bym nie kupił 4s. Nie jest przyszłościowy. Mały ekran, stary model już, mało pamięci. Pare lat temu owszem ale teraz nie

Weź kup coś nowszego na androidzie. Za 900 masz tą Moto. Za ok 800 kupisz Huawei P8 lite

Link to post
Share on other sites

No to Okej . Masz rację Kupię już lepszy telefon i to nowy do 750złmax tak jak np LG G2 i będę lepsze parametry więc faktycznie Iphone 4s jest drogi i mało ma pamięci więc może nie starczyć a taki LG już jest lepszy od Iphona :D
 


Podasz mi jakieś marki telefonów które polecasz tak do 750zł ? Najlepiej gdyby telefon był nowy :)
Bo LG G2, Nexus 5 , Sony Xperia Z1 nie kupię do tej ceny i jeszcze nowy :/

Link to post
Share on other sites

Za 800-850 kupisz G2, Z1 czy Nexusa używanego w idealnym stanie i jeszcze z gwarancją. W tej cenie ja bym tam zrobił bo nowe w tej cenie np Moto G 2 generacji która pośród nowych jest na szpicy to jednak sporo odstaje np podzespołami, ekranem, aparatami itp

Link to post
Share on other sites

No całkiem niezły ale ma kilka istotnych minusów. Bardzo słaba bateria, kiepski aparat, jest bardzo duży jak na 5 cali ale też ma plusy. Jest szybki bo ma dosyć dobrą nakładke, 2gb ramu zawsze na plus a w tym segmencie nie ma takich dużo co ma 2gb ramu. Chodzi mi o nowe

Cena całkiem niezła

Mnie osobiście jakoś nie przekonują urządzenia Asusa ale niektórym się podobają :)

Link to post
Share on other sites

Możesz też przejrzeć ofertę takich firm jak GoClever czy MyPhone. Moim zdaniem w tej cenie ciężko znaleźć coś nowego z tymi parametrami. No ale to nie flagowce znanych marek. Więc gorsze wsparcie i mniejsza możliwość modowania (jeśli kogoś to interesuje). Jednak za te 700 złotych da się kupić już dosyć wydajny telefon.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...