Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Panie i Panów

Mam dylemat co do wyboru smarta dla żony.

System Wp/Andek
cena ok.800zł/950zł
używany będzie do mediów społecznościowych oraz cykania fotek. Najbardziej zależy mi żeby przez minimum 2 lata śmigał bez problemu.
ekran: 4,3-5,0"
używany lub nowy.

Zastanawiam się nad nowymi:
lumia 830/735
Moto g 3 gen.


używki:
Lumia 930
xperia z1c


Proszę o pomoc w wyborze oraz wskazanie jakiś alternatyw do podanych modeli.

Edytowane przez michaanu
Link to post
Share on other sites

Zależy mi na czystym andku ii to bardzo. Sam mam same pozytywne doświadczenia z pracą na Nexusie 5, dlatego najbardziej by spasowała motka ale.... większe rozmiary niż druga generacja i downgrade jeżeli chodzi o głośniki. Lumia 735 tania i fajna jednak jacyś debile nagadali żonie że to lipa i nie potrafię jej do niej przekonać. 830 natomiast kurcze 250 zł a dostajemy lepszy aparat ale gorszy ekran... i tyle zmian no może jeszcze krótsza praca 830 na baterii. 930 ja bym wziął używaną ale też nie potrafię do niej przekonać żony bo wiecie jak to baby UŻYWANE???

tragedia z tymi kobietami :)


Aha dawid... jeżeli chodzi o g2 to tak jak mówiłem moim zdaniem zbyt stary żeby kupować, pozatym mam 2 lg l90 i nakładka od lg jest trochę tępa i ociężała... zupełnie inaczej niż w nexusie dlatego albo winda albo czysty andek.

Link to post
Share on other sites

G2 jak dostał Lollipopa to także wygląd i część funkcji od G3. Po 5.1 ma też być coś jeszcze poprawione i nie ma nawet co porównywać L90 do G2. Śmiga bez żadnych zacięć. Mam od grudnia i jeszcze sie nie zdarzyła ani jedna. To jeden z najlepszych wypuszczonych telefonów od początku i każdy ogarnięty forumowicz co go miał powie Ci tak jak ja że nadal warto go kupić bo nowe wypuszczane jeszcze odstają sporo od neigo ale skoro wiesz lepiej no to ok. Twoj wybór

930 ma słabą baterie i jest dosyć gruba

I to czysty android jest raczej tempy bo nie ma różnych bajerów co dodają producenci. Nieogarniętemu użytkownikowi sie nie spodoba bo dużo trzeba doinstalowywać samemu

Link to post
Share on other sites

Śledzę forum regularnie w miarę możliwości. Ale mimo Waszych opinii, jestem na tyle w temacie żeby g2 wykluczyć. Nie mówię że to zły telefon. Poprostu coś czuję, że takiego "dziadka" nie opłaca się już kupować.

Mam nadzieję że nie zostanę odrzucny prze benchmarkowców za wlasne zdanie. :) jak by ktoś miał jakieś inne propozycje to śmiało wszystkie rozważę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...