Skocz do zawartości

Telefon za około 800 zł


Recommended Posts

Witam! Szukam telefonu o mniej więcej takich wymaganiach jak poniżej. Czy w takiej kategorii cenowej dostanę coś rozsądnego? Myślałem nad Huawei P8 Lite (~980zł) Będzie coś lepszego w takiej cenie? 
Zakładam nowy temat bo jako jeden z niewielu nie zależy mi na grach na tel na wydajności w codziennym użytkowaniu - może da się coś lepszego dobrać pod to jeśli pominiemy gry :)

 
  • mój budżet 800 zł +/- 200zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu sklepy internetowe/ allegro
  • nówka czy używka : nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza jakoś 4.5 / 4.7 / 5
  • preferowany system mobilny android
  • do czego będę używać urządzenia internet (zależy mi na wygodnym przeglądaniu internetu - i stron i youtube, chrome na tel z minimum kilkoma otwartymi zakładami, dobry aparat - NIE BĘDĘ używać telefonu do gier)
  • moje najważniejsze wymagania dobry aparat, płynne działanie, dobra bateria

     
Edytowane przez speerpre
Link to post
Share on other sites

To ja się podepnę pod temat a co do gier to odpalić jakieś angry birds i to wszystko ;) Fajnie by było nagrywanie 1080p 60 kl/s ale to już na boczny tor ;)

 

Co do P8 lite również się zastawiam nad tym tel ale bateria ponoć kiepska. Moto G 3rd tylko 2gb ram ale pewnie rzucą cene 1100+ ;/

Link to post
Share on other sites

Tak Windows to co innego miałem przez kilka dni tel na Windowsie i jakoś mi nie przypadł do gustu. Dlatego pokładam nadzieje w Win 10 ;) Ale jak miałębym na tą chwile wybrać to chyba P8 Lite gdyby motorola była do 1000zł z 2gb ram to bym się nie zastanawiał ;) na plus Moto G jest czysty android i aktualizacje. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...