Skocz do zawartości

Na co zmienić iPhona 5c - 1200 złotych nowych


Recommended Posts

Mam iPhona 5c i był to dla mnie telefon idealny. Ale Apple dało update do nowego iosa i teraz mój iphone muli się jakby to był samsung. Telefon teraz nie nadaje się zupełnie do użytku, dlatego chcę kupić coś nowego. Ios odpada, kupię iphona 6 i po roku okaże się, że Apple da aktualizacje która spowoduje, że telefon będzie do wymiany, tak że drugi raz nie dam się nabrać tej firmie. Windows też odpada, bo ms jest jeszcze gorszy od Appla, chciałbym wydajny telefon do 1200 zl na androidzie. Głównie zależy mi na wydajności i na tym aby dało się zablokować aktualizacje. zależy mi też na wyświetlaczu, żeby nie był wiele gorszy od retiny.

Link to post
Share on other sites

Mieści się w cenie i też jest bardzo szybki i płynny szczególnie na kitkacie. Żadnego zacięcia czy przeładowywania animacji, bateria bardzo dobra, niezły ekran. Nie jest to amoled albo retina ale jest ok

Nie jest gorszy od G3. Jest nawet szybszy bo mam obydwa. Na plus G3 aparat i wejście ja kartę sd. Niestety zbyt duża rozdzielczość czasem daje po du**e procesorowi i animacje sie czasem przeładują ale nie ma tragedii. Od ludzi przedłużających umowe to za 1150 zł bez problemu można dostać

G4 to już nieco wyższa półka bonto aktualny flagowiec no i cena znacznie wyższa

Link to post
Share on other sites

Cześć kolego. Sprawdź coś jest nie tak z twoją aktualizacją. Też mam 5c i każda nowa aktualizacja wchodzi i poprawia działanie telefonu (nic mi nie zwolniło ani przymuliło) tak samo mam od lat (wcześniej 3gs i 4s). Twoja sytuacja to nie jest przypadłość generalna a pojedyńczy przypadek. Spróbuj przywrócić telefon albo cofnąć update (ps w IOS aktualizacje nie są obowiązkowe).

Zwróć uwagę, że jak chcesz wydać tyle kasy w androida to ważna jest data premiery telefonu bo 80% kończy aktualizacje po ok 2 latach od premiery dla danego modelu ("nie jest już wspierany"). Wymienione wyżej g2 miało premierę 21 miesięcy temu, g3 15 miesięcy. g4 musiałbyć dozbierać do 2k.

Za ok 1500 kupisz w sklepie samsunga s5 (rok po premierze już). Ewentualnie najlepszego (według wielu testów i recenzji) w historii sony - xperia z3 Compact.

Edytowane przez hosemarian
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...