Skocz do zawartości

Telefon do 1700 zł (Huawei p8 vs Xperia z3 compact)


Recommended Posts

Witam!

Powoli przyszedł czas na porzegnanie się z moim Samsungiem Galaxy Core Plus. Jak w tytule tematu mój budżet to 1700 zł +- 200 zł. Moimi faworytami są Huawei p8 oraz Xperia z3 compact. Telefon będę używał do codziennych czynności tzn. Do przegłądania facebooka, snapchata, internetu w wielu kartach, filmów na yt, muzyki oraz czasami do gier raczej takich mało wymagających np. Crossy Road. Prosiłbym o polecenie jakiegoś innego smartfona albo polecić jednego z dwóch wymienionych wyżej. Dodam, że będzie to mój pierwszy flagowy telefon.

 

mój budżet :1700 max 1900

gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : sklepy stacjonarne ewentualnie allegro

nówka czy używka :nówka

preferowany rozmiar wyświetlacza :5" max 5,2 ale mniej też może być np.z3compact

preferowany system mobilny :android

do czego będę używać urządzenia :internet w wielu kartach, aplikacje, muzyka, filmy czasem gry

moje najważniejsze wymagania :ponadprzeciętny aparat, duża wydajność, jakość wykonania na miare flagowca

Edytowane przez Karolenix
Link to post
Share on other sites

Może cosik stanieje ale na pewno nie kilka stów.

To jest nowy przebudowany touchwiz i nie muli a na tych podzespolach to nawet stary by smigał jak rakieta

Wyszłyby porównywalnie jeśli o wydajność chodzi bo Z3c ma ekran hd a nie full hd i przez to zyskuje na wydajności ale aparat lepszy w P8 bo Sony mają jedne z gorszych z konkurencji. Bateria na pewno na plus Z3c

 

Edytowane przez dawid0032
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak na flagowca to jest w dobrej cenie. Wykonanie premium to fakt. Dla mnie najłdniejszy flagowiec tej generacji. Nakładka też fajna i szybka. Ta od Sony mnie nie przekonuje. Troche nudna i nie można zbytnio personalizować

Obejrz je w sklepie. Przypasuj który Ci lepiej w ręce leży bo jednak rozmiarem sie różnią, porównaj nakładki a potem zdecyduj

Link to post
Share on other sites

Ok jeśli huawei będzie leżał jak galaxy core plus czyli dla mnie ideolo to biore od razu. Wachałem się nad tym układem graficznym ponoć przestarzałym, ale wydaję mi się, że wystarczy do średnich gier i codziennego użytkowania.

Edytowane przez Karolenix
Link to post
Share on other sites

To mnie uspokoiłeś i to porządnie bo tylko dlatego go skreślałem.

I jeśli tak jest to ide do sklepu mierzę i jeśli będzie dobry to zamawiam.

Dziś znalazłem Huaweia Honor 7, który ma mieć taką samą specyfikację i ma być tańszy. Jak myślisz opłaca się na niego poczekać i kupić?

Odpowie ktoś?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...