Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops - wymagania zalecane


Recommended Posts

Jestem ciekawy, bo koledze na najnizszych sie tnie.On chce grac na srednich wiec chcialbym zobaczyc ile mu brakuje :zamykamy:.Na marginesie to Cod jest nawet spoko, tylko troche sie narazie gubie.Gram na full detalach rozdzialka 1440 i okolo 75 fps'ow i jestem bardzo zadowolony :menda: .

Link to post
Share on other sites

Moze mi ktos powiedzec dlaczego w Black Opsie mam rozdzielczośc maksymalna 1440?.Mam monitor 22 cale i full HD.Przed chwila sie przerzucilem zebym mial 1900, a tu nie ma :wariat:.Wie ktos co to moze byc?.W windowsie mam tak samo :wariat:.

W konsoli:

/r_width 1920

/r_height 1080

/vid_restart

 

Jak nie zadziała to przed /vid_restart wstawić /r_mode -1

Link to post
Share on other sites

omg torture, kto gra w FPS z v-sync?! wylacz to, wejdz na jakikolwiek serwer i zobacz o ile lepiej sie celuje. dodatkowo mozesz wylaczyc limit FPS-ow lub ustawic np. na 125. v-sync bardzo "muli" przez co ruchy myszka nie sa precyzyjne. mysz po prostu "plywa".

Link to post
Share on other sites

Co to kurde ma byc!?.Żarty...No prawie zaden serwer nie dziala, a no bo jak i jeszcze zaproszenia .Co to ***** ma byc!?.Gn*** !.Nerwy wysiadaja :) .

Nowego patcha zainstalowałeś ?

 

Nowy Patch nic nie pomógł przynajmniej u mnie. Dalej skacze a i dzisiaj jeszcze problem z serwerami bo problem z wejściem i mało ich znajduje :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...