Skocz do zawartości

Chłodnica 280mm Phobya G-Changer 280 v2


Recommended Posts

Cześć wszystkim :)

Zastanawiam się nad dokupieniem następnej chodnicy do mojego układu. Aktualnie mam chłodnicę EK PE360 i chcę dołożyć Phobya G-Changer 280 v2 gruba na 60mm i teraz pytanie - miał ktoś z Was tą chłodnicę? Jak z jej wydajnością i jakością wykonania? I czy potrzebne są do niej mocne wentylatory lub  czy dostane coś lepszego w tej cenie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Cześć,

EK 360 nie daje sobie rady? Za duże masz temperatury?? Dołożenie drugiej chłodnicy nie da wiele wg mnie no i jeszcze musisz kupić wentylatory do niej co "przyniesie" dodatkowy hałas. 

Jeżeli chcesz po prostu "mieć" drugą chłodnicę to rozumiem. 

Link to post
Share on other sites

Cześć,

EK 360 nie daje sobie rady? Za duże masz temperatury?? Dołożenie drugiej chłodnicy nie da wiele wg mnie no i jeszcze musisz kupić wentylatory do niej co "przyniesie" dodatkowy hałas. 

Jeżeli chcesz po prostu "mieć" drugą chłodnicę to rozumiem. 

Ta 360 nie jest wystarczająca, ona ma tylko 38mm więc do grubych nie należy a w te upały też dodatkowo pogarszają sytuację. A druga sprawa że chcę mieć po prostu druga chłodnicę :D

Jeszcze drugie pytanie, przecieka mi złączka kątowa 90 stopni od Aplhacoola to mam to zgłosić do angeli? Podlega to gwarancji?

Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam to kupował je przez allegro ;)

Dobrze pamiętasz. Teraz żałuję że kupiłem tylko tyle :) był taki user allegro, który sprzedawał tak tanio ale na koniec oszukał kilka osób i zwinął interes. Na szczęście mi się udało. Od niego kupiłem tez blok CPU nowy za 199zl. ;) ek 45st miał po 13zl jak dobrze pamiętam.

Edytowane przez silence
Link to post
Share on other sites
Napisalem do niego maila po zakonczeniu sprzedazy na allegro

Heh, zrobiłem to samo ale mi nie odpisał.

Jeszcze po zakupie adapterów chciałem wymienić kilka sztuk na 45st i zero odpowiedzi. 

 

Z tego co pamietam to nie oszukal tylko jakies problemy mial i tyle..

To negatywy treści "Brak towaru, brak kontaktu. Pełna ignorancja. Proponuję omijać użytkownika " wzięły się z powietrza???  

Skoro miał problemy to mógł oddać kasę i wyjść z twarzą. 

Edytowane przez silence
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...