Skocz do zawartości

W telefonie coś trzeszczy - Note 4


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

 

 

Dziś z rana zauważyłem jedną rzecz.  Jak poruszam telefonem to coś się tam rusza. Nie mam pojęcia co, ale w okolicach aparatu. Facet z komórkowego sklepu powiedział, że to szkiełko aparatu w środku, ale skoro nie wiedział co to za model to jest to wątpliwe. Wczoraj wszystko było ok. Czy jest możliwe, że się tam coś poluzowało ? W dzień miałem go na biurku i co chwilę wibrował przez smsy. Zazwyczaj leżał na łóżku i nie wiem czy to coś znaczy. Nigdy mi nie spadł. Mam się czym obawiać ?

 

Nie uśmiecha mi się go wysyłać na gwarancję tym bardziej, że chcę go w tym tygodniu sprzedać. Chyba, że go dać na allegro i nic o tym nie pisać ? Podczas użytkowania tego nie słychać, ale ja mam wyczulony słuch i mnie takie rzeczy denerwują. Wystarczy, że przerzucę telefon na drugą stronę i słychać jakby coś opadało. Śmieci tam nie ma więc myślę albo soczewka aparatu albo głośnik. Podczas rozmów wszystko działa, nie trzeszczy, aparat działa, wszystko sprawne. Wysyłać na gwarancję, czy się nie przejmować i dawać go na allegro ?

 

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Link to post
Share on other sites

Ja bym wystawił na allegro,ale musiałbyś chociaż o Tym wspomnieć,bo jednak nie warto kupować kota w worku,że tak to ujmę.Powiedziałbyś przyszłemu nabywcy,że w razie W,może odesłać telefon na gwarancję.Albo masz drugie wyjście sam wysyłasz na gwarancję,po prostu opóźniając sprzedaż o te paręnaście dni,wtedy prawdopodobnie nie będziesz musiał się martwić o klienta,no chyba,że serwis się wypnie.

Link to post
Share on other sites

jak nim np. wachlujesz to faktycznie słychać takie lekkie " klik klik " są to luźno osadzone soczewki na aparacie. I jest to normalne. Z tym iż nie wiem jak bardzo Ci to hałasuje.

W moim note 4 też coś tam lekko słychać choć dopiero teraz się o tym przekonałem jak sprawdziłem :) 

Edytowane przez elvismt
Link to post
Share on other sites

Dzięki wam za odpowiedź. No ja dziś to wyczaiłem. 3 tygodnie temu nagle zaczęły mi za bardzo hałasować przyciski boczne więc pojechałem do sklepu sprawdzić czy jest tak samo i rzeczywiście było tak samo. Mam za dobry słuch i potem takie rzeczy mnie denerwują. A z tym aparatem też przejade się i w sklepie zerknę czy u niego też tak jest. Co nie zmienia faktu że taki telefon powinien być idealnie spasowany. A jaknym chciał go na gwarancję dać to u oficjalnego serwisanta np w krakowie czy muszę iść do tmobile?

Teraz jak właczyłem aparat to przestało trzeszczeć ale jak wyłaczyłem to zaczęło więc już jest przyczyna.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wam za odpowiedź. No ja dziś to wyczaiłem. 3 tygodnie temu nagle zaczęły mi za bardzo hałasować przyciski boczne więc pojechałem do sklepu sprawdzić czy jest tak samo i rzeczywiście było tak samo. Mam za dobry słuch i potem takie rzeczy mnie denerwują. A z tym aparatem też przejade się i w sklepie zerknę czy u niego też tak jest. Co nie zmienia faktu że taki telefon powinien być idealnie spasowany. A jaknym chciał go na gwarancję dać to u oficjalnego serwisanta np w krakowie czy muszę iść do tmobile?

Teraz jak właczyłem aparat to przestało trzeszczeć ale jak wyłaczyłem to zaczęło więc już jest przyczyna.

 

bo ja nie wiem czy to nie jest mechanizm stabilizacji obrazu, w iphone 5 też soczewki grzechotały przy potrząsaniu choć tam stabilizacji sprzętowej niby nie było

Edytowane przez elvismt
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...