Skocz do zawartości

Nokia lumia 630 czy microsoft lumia 535


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez dawid0032,

Recommended Posts

Witam otóż przymierzam się do przesiadki z androida poprzedni tel z jakiego korzystałem to huawei ascend g300. Otóż mam pytanie który z tych telefonów jest lepszy i czy w tym  przedziale cenowym (ceny lumii ) znajdzie się jakiś mocniejszy z windows phonem. Jakieś opinie? Jak sprzęt sprawuje się po dłuższym użytkowaniu bo wiem ,że android lubi się zapychać. Czy nokia potrzebuje 1 GB ram czy 512 MB wystarczy? Ogólnie to z obecnego telefonu głównie korzystam do pisania sms, dzwonienia, korzystania z komunikatorów pokroju GG, aplikacji społecznościowych Facebook, i od czasu do czasu prostszych gierek 3d,2d lecz niestety mimo wszystko nie mogę komfortowo korzystać z tego telefonu często łapie zadyszki nawet przy prostszych czynnościach dlatego zdecydowałem się na windows phone  . 

Link to post
Share on other sites

To dla mnie nie ma zbytnio znaczenia tak samo dual sim do szczęścia nie jest mi potrzebny bardziej chodzi mi o wydajność obu modeli.


Ogólnie rzecz biorąc 630 ma nowszy procesor ale mniejszą ilość RAM z drugiej strony 535 ma starszy procesor ale większą ilość ram zastanawiam się czy jest jakaś odczuwalna różnica pomiędzy 2 tymi modelami  w wydajności.

Link to post
Share on other sites

Jest dostępna 630 z 1GB ramu. Różnice są w wielkości ekranu aparatach itp. Jeśli zależy Ci tylko na wydajności to chyba lepiej spisze się 630 ze względu na lepszy procesor. Ale musisz przełknąć mniejszy ekran (nie wiem czy gorszy - nie mam porównania), brak flasha przy aparacie i tylko tylny aparat.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niby okej, ale na ogół strasznie ciężko znaleźć nówkę 630 z 1 GB ram. Jestem jak na razie ku przekonaniu aby wybrać 535 ze względu na dodatkowy aparat, lampę doświetlającą, i większy ekran. Tak z Ciekawości nie wiesz może gdzie dostać 630 z 1GB ram ?Chciałbym chociaż poglądowo zobaczyć jak sytuacja wygląda z ceną :).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...