Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wlasnie jestem posiadaczem Be-quiet Dark Power P7-PRO-750W i napisze dla tych co są przed kupnem zasilacza ze ten model jak i firma to REWELKA!!!-pod kazdym względem a rozpatrywalem takze ENERMAXA ale nie przekonał mnie jakos specjalnie zwazywszy ze był o niecale 50zł drozszy i miał 720w do tego cala reszta uboga,choc nie napisze ze jest zły.Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Nie że nabijam posty, ale dla mnie Twój temat jest bezsensu. Po co komuś Twoja opinia jak w necie są setki testów tego Be-Quiet'a i innych zasilaczy.

 

PS zgodzę się z Jaszczur227, mógł byś zrobić jakąś recke :P

Link to post
Share on other sites

Wlasnie jestem posiadaczem Be-quiet Dark Power P7-PRO-750W i napisze dla tych co są przed kupnem zasilacza ze ten model jak i firma to REWELKA!!!-pod kazdym względem a rozpatrywalem takze ENERMAXA ale nie przekonał mnie jakos specjalnie zwazywszy ze był o niecale 50zł drozszy i miał 720w do tego cala reszta uboga,choc nie napisze ze jest zły.Pozdro.

O jaki model Enermaxa chodzi?? Modu82+ czy Revolution85+??
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Otóz mając podloczone 4 wentylatory do zasilacza,po wyłączeniu komputera zasilacz nie wyłacza obroty wentylatorów po 5min.tylko po 3 min.jak podaje rzeczywiscie producent,a roznica polega natym ze po 3 min.jest wylaczony pierwszy natomiast pozostale 3 dzielą sie na kolejny czas od 3 do 5min. przez co w odstępach jest odlaczany kolejny wentylator.Druga sprawa to podłączenie np; 2 wentylatory do zasilacza,drugie 2 do plyty głownej i w tej sytuacji te ktore są podpiete do plyty to jak wiadomo są sterowane przez plyte (w zaleznosci jak sobie ustawimy obroty),gdy wyłączymy komputer sprawa ma sie identycznie jak opisalem na początku czyli pełna kontrola przez zasilacz i to nie zaleznie czy podłączymy do zasilacza czy do plyty głownej,dodam ze jest to zaleta bo nie spotkalem sie z czyms takim w zasilaczach,moje podejrzenia mogą paść ale nie koniecznie,że jest to spowodowane dodatkowym zasilaniem plyty głownej przez złącze MB które daje 12v i 5v przez co ma wplyw na pełną kontrole na podpięte wentylatory i nie tylko.Bardzo dobrym jest rozwiązanie dokladając przez be quiet kabel P8 conector który podpinamy do CPU (zwykle podpinany przez P4 pin) co ma faktycznie znaczenie przy OC procesora majacy na celu zapewnic najlepsze i stabilne napiecia.Tak czy siak nie ma gniazda na plycie głownej w której be quiet nie dał by kabla.Zasilacz super klasa jestem prze zadowolony ale jak wiadomo nie ma co zachwalać;))może jeszcze co odkryje w nim:))

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...