Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam poszukuje dobry telefon do 1000 zł lub nieznacznie przekraczający tę kwotę, chciałbym aby miał dość duży ekran, dobre multimedia, aby dobrze przeglądało się na nim internet i żeby wszystkie dobre gry chodziły na nim dość dobrze szczególnie zależy mi na gta sa vc III itp, no i żeby miał te różne bajery które smartfony mają, mój poprzedni tel. się zepsuł  (se w995) a ze smartfonami jeszcze nie miałem do czynienia, także liczę na fachową pomoc bo nie znam się za bardzo na smartfonach. Przekopałem trochę internet i ponoć Lg g2 jest bardzo dobry tylko że minusem jest brak możliwości dołożenia pamięci a on posiada tylko 16 gb, w w995 miałem kartę 8 gb. Na allegro wahają  się w przedziale cenowym 800-1200 zł ale myślę że te za 800 900 zł to chińskie podróbki, natomiast znalazłem tą aukcję i zastanawiam się czy nie dołożyć trochę i nie kupić go http://allegro.pl/nowy-pl-lg-g2-lte-black-d802-b-s-16gb-gw-24-fv-23-i5582047760.html

Oczywiście otwarty jestem na inne propozycje, nie musi to być g2, wy się znacie lepiej na tym i pozostawiam to wam

Edytowane przez maniek1991
Link to post
Share on other sites

Ta aukcja wygląda ok

Jak chcesz dużo grać w zaawansowane gry to pamięć może doskwierać. Dobra opcja to jeszcze Xperia Z1. Te same podzespoły, ciut gorszy ekran ale za to wejście na kartę sd.

Albo jeszcze Galaxy S4 ale wersja ze Snapdragonem 800 i Adreno 330. Ekran amoled będzie sie rewelacyjnie sprawował w grach

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Ta aukcja wygląda ok Jak chcesz dużo grać w zaawansowane gry to pamięć może doskwierać. Dobra opcja to jeszcze Xperia Z1. Te same podzespoły, ciut gorszy ekran ale za to wejście na kartę sd. Albo jeszcze Galaxy S4 ale wersja ze Snapdragonem 800 i Adreno 330. Ekran amoled będzie sie rewelacyjnie sprawował w grach

To jednak g2 odpada ze względu na brak możliwości włożenia karty pamięci, Xperia z1 też jest bardzo dobra oglądałem recenzję mobzilli na yt, ale zastanawiam się nad galaxy s4 w cd action też polecali ten tel, samsungi są wytrzymałe mój ojciec ma dotykową avilę która ma już chyba 7 lat i nadal działa, znalazłem taką aukcję i zastanawiam się czy brać bo to jest chyba ta wersja ze snapdragonem 800 i adreno 330 http://allegro.pl/samsung-galaxy-s4-i9506-16gb-lte-2-3ghz-viewtelkrk-i5578882972.html

Edytowane przez maniek1991
Link to post
Share on other sites

Tak to wersja ze Snapem 800. I9506

Ale ten dowód zakupu faktura vat marża

Polecam lekture http://forum.benchmark.pl/index.php?/topic/171615-Gwarancja-serwisowa,-F-VAT-marża-itp.---Jak-nie-dać-się-oszukać?-Poradnik-kupującego

Co do tych 2 telefonów jeszcze to nakładka Sony będzie działała lepiej i płynniej. To na spory plus

Bateria też będzie lepsza. Miałem S4 ale wersja ze Snapem 600 i nie było zbyt ciekawie

No ale ten ekran S4 jest warty grzechu. Dla mnie rewelacja

Link to post
Share on other sites

Tak to wersja ze Snapem 800. I9506 Ale ten dowód zakupu faktura vat marża Polecam lekture http://forum.benchmark.pl/index.php?/topic/171615-Gwarancja-serwisowa,-F-VAT-marża-itp.---Jak-nie-dać-się-oszukać?-Poradnik-kupującego Co do tych 2 telefonów jeszcze to nakładka Sony będzie działała lepiej i płynniej. To na spory plus Bateria też będzie lepsza. Miałem S4 ale wersja ze Snapem 600 i nie było zbyt ciekawie No ale ten ekran S4 jest warty grzechu. Dla mnie rewelacja

Bardzo trudno znaleźć aukcję bez marży, Myślałem czy nie kupić Z1 tak jak mówiłeś że jest płynniejsza i ma lepszą baterię, natomiast na alledrogo w cenie do 1200 zł są same xperie z1 compact czyli te mniejsze tak jak u samsunga są mini a w sklepach elektronicznych  z1 kosztują po 1500 zł , znalazłem dobrą ofertę w sklepie rtv euro agd xperia z1 za 1199 zł ale niestety niedostępna w sklepie internetowym i sklepie w mojej okolicy również niedostępna natomiast z samsunga to znalazłem jedną aukcję na której wystawiają fakturę vat 23 % ale to trochę przekracza moją cenę bo jest dość droga przesyłka za pobraniem a chciałem jakiś do 1200 znaleźć najlepiej między 1050-1200 zł z przesyłką http://allegro.pl/samsung-galaxy-s4-i9506-4x2-3ghz-pl-dyst-fvat23-i5580870006.html

Edytowane przez maniek1991
Link to post
Share on other sites

Za 1050 Sony sprzedaje na allegro Z1 compact

Zdecydowałem się jednak na z1 compact bo jest niewiele różnic w stosunku do z1 oglądnąłem recenzję mobzilla, jedynym minusem to chyba ten ekran 4,3 cala ale to chyba nie problem, mógłbyś podrzucić ten link? bo oficjalny sklep sony na allegro nie ma w ofercie z1 compact, wczoraj również sprawdzałem zaraz po twojej odpowiedzi i również nie było

Edytowane przez maniek1991
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...