Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzien dobry.

1.Czy ustawienie foxyproxy w przegladarce tbb w systemie tails (lub whonix). Da mi polaczenie TOR--> proxy?
Jesli tak to jak skonfigurowac foxyproxy aby dzialal poprawnie?

2. Czy konfigurowacja VPN w networkmanager da mi polaczenie vpn --> tor czy tor --> vpn?

3. Czy wykorzystanie VPN w network manager + foxy proxy w tbb da mi polaczenie VPN --> TOR --> PROXY?? Jesli tak to w jaki sposob skonfigutowac takie polaczenie?

Bardzo bym prosił aby ktoś w sposób przyjazny powiedział mi jak to zrobić krok po kroku

Pozdrawiam http://kryptoanarchizm.libertarianizm.net/images/smilies/smile.gif

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnie aktualizacje statusu

• CrisPell

Używa ktoś z was dark reader? Dodatek do firefoxa co dynamicznie modyfikuje style strony by miały tryb Dark Mode jak tu na forum. Działa wam normalnie allegro z filtrem? Mnie za nic z tym dodatkiem nie chcą się ładować "informacje o sprzedającym".
      · 1 odpowiedź
    • jacekgothic

xbox game pass ultimate 3 miesiące za 4 zł
      · 1 odpowiedź
    • Lexus404

te cale klawiatury mechaniczne to chyba jakis wymysl zydowski glosne to jak nie wiem a jeszcze ile kosztuje wlasnie zwracam apexa 7 i corsaira k70 bo wzialem na testy ale tragedia i wcale lepiej sie nie pisze za duzy skok maja
      poleca ktos moze jakas membranowke do 500zl?
      · 3 odpowiedzi
    • pendzel_3

Mamy tu kogoś kto kojarzy temat teleskopów optycznych?
      · 1 odpowiedź
    • MiK

Czy do tematu ze zmianami na forum można podawać propozycje banów? 
      · 2 odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...