Skocz do zawartości

Klasyczny zegarek czy smartwatch


Recommended Posts

Witam. Czy ktoś tutaj zna sie może na zegarkach? Chcialbym kupić sobie coś porządnego do 1300 zł.Biorę pod uwagę ten smartwatch Samsunga:

http://www.ceneo.pl/32236244

Ale słyszałem wiele opinii o tym,że są mało trwałe oraz kiepsko działa bateria Z drugiej strony funkcje jak najbardziej mi odpowiadają.

Biorę jeszcze pod uwagę tę Doxę: http://www.zegarmistrz.com/Doxa_Sport_Trofeo_2851002301W__2851002301W_-7644.htmltylko musiałbym do niej trochę dołożyć. Co Waszym zdaniem jest lepszą inwestycją? 

 

Link to post
Share on other sites

Właśnie tak obawiam się,ze Smartwatch to tak naprawdę bajer, który się szybko popsuje ( jak to bywa ze sprzetami po okresie 2 letniej gwarancji) . Zalezy mi na zegarku, który będzie można nosić do wszystkiego . Czyli takiego, który będzie pasował i do garnituru i do sportowego ubrania. Obecnie mam tani zegarek, konkretnie casio ale zależy mi na czymś porzadniejszym.

W pracy również mam dress code czyli chodzę pod krawatem tak więc nie może byc to czysto sportowy styl ;) Co sądzicie o marce Doxa? 

Edytowane przez hapek1
Link to post
Share on other sites

Smartwatch to nie jest chyba dobry pomysł, chyba, że chcesz na ulicy wyglądać jakby wzywał Cię Zordon z Power Rangers kiedy ktoś do Ciebie zadzwoni, lub odczytywać smsy z małego ekranu. W sumie można tak robić, ale oszczędność czasu i siły jaką uzyskasz podnosząc rękę z zegarkiem zamiast wyciągania telefonu z kieszeni będzie znikoma. Komfort żaden, a mieć żeby tylko mieć i nie używać to bez sensu.

 

Ten smartwatch to chyba by się NIEKTÓRYM kobietą przydał, bo trzeba dzwonić kilka razy, żeby znalazły telefon w torebce.

 

Wybierz klasyczny zegarek, może nie będzie to coś porządnego za tę kwotę ale będzie całkiem dobry.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...