Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,zakupilem lg g2 i chcialbym Was zapytac o baterie bo kompletnie nie mam odniesnienia wczesniej mialem xperie tipo i dzialal chyba niezbyt dlugo.Telefonu uzywam no prawie non stop a to pogram pol godziny,pozniej fb,mesanger troche neta pogram z pol h i tak sie to powtarza transmisja wlaczona tylko net 2g podswietlanie w dzien z 50 proc a w nocy 20 i telefon wytrzymal mi jakies 7;45 min widzialm.Czy to dobry wynik? Tak to jak pisze to wygaszam ekran czekajac jak ktos odpisze czasem zeby oszczedzic.Wczoraj mialem 19 proc polozylem na noc tel i rano znowu mial3m tyle nic nie ubylo.Co o tym sadzicie,w ile mozna rozladowac ten telefon,jak jest z tymi nowymi bateriami mozna ladowac czesto nie wplywa to zle? Sadze jakbym uzywal telefonu normalnie czyli powiedzmy z 1godz rozmowy z 50sms z 1 godz na fb to na pewno ponad dzien

Link to post
Share on other sites

Przy moim użytkowaniu trzymał 2 dni ( głównie rozmowy i internet ). Także Twój wynik wyśmienity :menda:

 

Z tego co czytałem można ładować ile i jak często się chce ale nie powinno rozładowywać do 0.

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Mam od roku LG G2. Generalnie mogę powiedzieć ze przy włączonym necie <LTE> podświetlenie 60%, codziennie 50-60 smsów, facebook, messaneger, internet <zwłaszcza w robocie 7-15> to przy 100% o 7 rano pod wieczór koło 22 mam ok. 50-60%. Czekam do rana podładowuje 30-40min jak szykuje się do roboty i kolejny dzień mija i tak do ok. 15% czekam i ładuje na maxa. ;) Generalnie jak kolega wyżej napisał nowe aku nie lubią rozładowania całkowitego ani całonocnego ładowania. Ja odłączam ładowarkę jak doleci do 100%. Nie zauważyłem większego zużycia baterii przez rok czasu. Nieraz robie mu restart jak za szybko zwłaszcza w nocy leci bateria. Bez restartu nieraz i do 10-15% zleci, po restarcie 1-3%. Ale to różnie.. już nawet myślałem, że poprostu jakieś aktualizacje lecą, ale mam powyłączane na danych pakietowych i tylko na wifi aktualizuje apki. Więc w sumie nie wiem.. od czego to zależy. Generalnie jestem zadowolony ze swojego G2. ;) pozdro.

Link to post
Share on other sites

To mnie zaniepokoilo bo mi tak bateria nie trzyma w zadnym wypadku.Sa jakies testy zeby sprawdzic czy z nia wszystko ok?Ja musze 2 razy dziennie ladowac ale nwm bo naprawie ciagle cos robie moze 10-15 min czasem prawdy a jak telefon lezy wygaszony to nic praktycznie baterii nie ubywa[url="http://www85.zippyshare.com/v/oWwVP2kj/file.html http://www7.zippyshare.com/v/pMKxizVI/file.html"

Edytowane przez grzechu9797
Link to post
Share on other sites

Generalnie dziś rano miałem 83% teraz 45%. Wysłałem ok. 25smsów, łącznie z 1h net i fb. 2 krótkie rozmowy tel. Nie.wiem czy mozna jakos sprawdzić wydajność baterii..

Generalnie moge stwierdzić, że przy moim użytkowaniu raz na 24h muszę go ładować. A to nic szczególnego jeśli chodzi o takie smartfony.

Edytowane przez raay4
Link to post
Share on other sites

Teraz tez mam podobnie tylko mocniej uzytkowalem bo kilka zdj z godz net z 40 min gra gg zawsze wlaczone,fb ,transmisja danych 2g,na forum posiedzialem,zdj upnalem,zrobilem benchmark antutu 2x .Jakiego masz androida i ile masz pkt w tym benchu,wiem,ze to sie ma nijak do prawdziwej wydajnosci ale wykrecilem 39tys na andku 5.02

Teraz tez mam podobnie tylko mocniej uzytkowalem bo kilka zdj z godz net z 40 min gra gg zawsze wlaczone,fb ,transmisja danych 2g,na forum posiedzialem,zdj upnalem,zrobilem benchmark antutu 2x .Jakiego masz androida i ile masz pkt w tym benchu,wiem,ze to sie ma nijak do prawdziwej wydajnosci ale wykrecilem 39tys na andku 5.02 a baterii mam 43 proc i moze mi sie wydaje.że szybko leci.Wczesniej mialem starego zloma xperie tipo i mial slabe bebechy i wgl trzymala dluzej chyba bateria a moze po prostu tego wiecej uzywam bo sie korzysta wreszcie przyjemnie a nie lagi jak wczesnien.

Kto sie jeszcze wypowie?

Edytowane przez grzechu9797
Link to post
Share on other sites

Ja zostałem na standardowym androidzie 4.4.2 KitKat. Telefon bez żadnego brandu. Czysty android. Nie gram zupełnie w gry. Internet, facebook, messanger, smsy, rozmowy tel. Benchmarków nie robiłem i nie zamierzam sie w to bawić. Telefon chodzi bardzo płynnie, zero zacinek, benchamrki do niczego mi niepotrzebne. ;) 

Link to post
Share on other sites

Android 5 skraca czas dzialania ale poprawia niektore bledy czy niedogodnosci jak focus ktory ciagle szukal ostrosci przy nagrywaniu kamera i przez to takie niewyrazne przejscia wychodzily i wydajnosc tez chyba sie zwiekszyla.

A jak jestz uzywanie telefonu podczas ladowania?nie wplywa to zle na barerie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...