Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hmm, a może ten hp co orbik go podał (sam go też znalazłem w pracy :] )

 

One nie są już awaryjne, tylko jedna seria była.

 

http://allegro.pl/hp-g62-intel-core-i3- ... 51416.html

 

byłby dla twojego ojca idealnym prezentem.

 

A tak offtopem to zobaczcie sobie co jest w aukcji napisane. Cytuję

... EKSTREMALNA MOC DLA WYBOROWYCH GRACZY ...

 

:P

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Podpinam się pod temat, bo mam identyczny problem: laptop dla mojego poczciwego staruszka do okolic 2000 polskich pesos.

 

Do czego to ma być? Do podstawowych podstaw: net, office, pdfy, skype i obsługa programów do nauki różnych rzeczy, które dołączają na płytkach, na różnych szkoleniach. :)

 

Ważne, żeby miał gwarancję uznawaną poza granicami naszej Wesołej Wioski Pospolitej, bo ojciec często przesiaduje na wyspach, ale nie tylko.

 

W sumie najlepiej byłoby brać jakiegoś netbooka, ale ta sprawa z tymi płytkami wszystko komplikuje. :D

 

Na razie mam na oku takie cuś: http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... 9103_.html. Jak sądzicie, dobre bydzie? :P

Link to post
Share on other sites

Poniżej 2000zł można już nabyć świetnego HP, który niedawno kosztowal 2500zł. HP Compaq 615 to kolejny laptop z tej serii, który posiada procesor AMD Turion 2,2ghz oraz pamięć o pojemności 2gb. Ponadto laptop ma bardzo dużą pojemność rzędu 320gb, dzięki temu z łatwością pomieścimy wszystkie dane. W końcu laptop nie jest domowym komputerem ale maszyną pomocną w podróży i pracy. W tych zadaniach laptop się świetnie spisuje. Jego atuty to wydajność za niską cenę :)

Link to post
Share on other sites
:P Przecież to są monstra. Dwu jajowe procki i do 3GB ramu. Jak dla mnie to jest przysłowiowe ładowanie z armaty do komara - nie wiedzę jakoś zapotrzebowania na aż taką moc.

ja i tak nie wiem też sam do czego to ma być ;o zdecyduj się w końcu do czego i co to ma być :] bo wtedy bedzie łatwiej Ci pomóc ;o.

Wydaje mi się, że napisałem dość jasno, że to ma być do podstawowych podstaw: umieć odpalić system operacyjny z np woredem i GG10 jednocześnie. Więcej mi nie trzeba.

Poniżej 2000zł można już nabyć świetnego HP, który niedawno kosztowal 2500zł. HP Compaq 615 to kolejny laptop z tej serii, który posiada procesor AMD Turion 2,2ghz oraz pamięć o pojemności 2gb. Ponadto laptop ma bardzo dużą pojemność rzędu 320gb, dzięki temu z łatwością pomieścimy wszystkie dane. W końcu laptop nie jest domowym komputerem ale maszyną pomocną w podróży i pracy. W tych zadaniach laptop się świetnie spisuje. Jego atuty to wydajność za niską cenę :)

W sumie faktycznie - parametrycznie wydaje się dość dobrze dobrany, ale względem tego Lenovo, co zapodałem, jest niewiele lepszy, a sporo droższy. :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...