Skocz do zawartości

Lenovo y510p, Windows 10 x64 - pionowa kreska na ekranie jednak tylko na pulpicie


Recommended Posts

Cześć. Tak miałem może ze 3 razy. Od jakiegoś czasu mam czarną pionową kreskę na pulpicie. Czasem znika sama. Jednak, że tylko na pulpicie. W programach typu Word nie występuje. Jak się wyloguje także nie. Czy to może być konflikt sterowników do grafiki? Sprzęt to Lenovo y510p Intel Core i7 4700MQ, SLI x2 Nvidia Geforce GT 755M, 16 GB Ram a system to Windows 10 x64.

Link to post
Share on other sites

Uszkodzona taśma albo matryca.

 

Nie spotkałem się z przypadkiem, aby sterowniki odpowiadały za taką usterkę.

 

Poczekajmy na wypowiedzi bardziej doświadczonych użytkowników.

 

PS. Zapomniałem o inwerterze. Miałem kilka przypadków, kiedy wina leżała po jego stronie.

Edytowane przez dawid12345678
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ostatnio użytkownik pisał że po aktualizacji do 10 pobrał stery jakiś od nvidi najnowsze które były skrzanione i miał artefakty jak by mu grafika siadła  pobrał starsze i jak ręką odjął. A jak nie to gwarancja i leci do Niemiec, ostatnio wysyłałem na WiFi  lenovo to na pocztę miałem kurs.

Edytowane przez kamil_18_19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dlatego napisałem, aby poczekać na wypowiedzi bardziej doświadczonych użytkowników. :P

 

Skoro problemy pojawiły się po aktualizacji systemu, warto zainstalować starsze sterowniki oraz poszukać wiadomości o problemach z Windows 10.


PS. Lenovo nie ma dobrego serwisu, więc miejmy nadzieję, że to wina sterowników.

Edytowane przez dawid12345678
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@ratmed0000 a rozwiązałeś problem? Powiem Wam ,że od jakiegoś już czasu na razie po moich działaniach ( nie tylko usuwaniu i wgrywaniu od nowa sterowników) na razie kreski nie ma od na pewno trzech godzin jest czysto. Jeszcze go testuje więc dam znać na pewno jutro czy nic się nie zmieniło. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...