Skocz do zawartości

FD Arc Midi R2 Black&Blue LC by Bumbel.


Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...

Dawno tutaj mnie nie było :P. W połowie lutego będę miał trochę czasu, aby coś pogrzebać przy kompie, więc chcę wszystko wcześniej zorganizować. Na pewno zakupię chłodnicę 280mm która powędruje na top, a obecną 240 dam na front. Koszyki na dyski oczywiście wywalę. I tutaj powstaje problem, gdyż pompkę z rezerwuarem chciałbym zostawić na takiej samej wysokości jak jest teraz, niestety nie mam pomysłu do czego mógłbym ją przymocować.

 

Na szybko zrobiony projekt w Paincie.

http://i.imgur.com/pA5ePQm.png

 

Macie jakieś sugestie? Jaki płyn widzielibyście w tym układzie? Aurora bardzo mi się podoba, ale nie ma sensu jej stosować skoro po miesiącu traci efekt.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jak motyw to czarny i niebieski to zdecydowanie Blue Berry gdyż, Raspberry purple jest bardzo "purpurowy" (jak do do swojego projektu zamówiłem), Sneff użył go w swoim projekcie i tutaj jest jak on wygląda bez żadnych domieszek, taki już dostajesz w butelce:

http://cdn.overclock.net/f/fd/fd38e055_purplechimera-33_zpsdfbeb694.jpeg

Link to post
Share on other sites

Kurde z pastelami to lipa straszna. Co 2 tygodnie trzeba rozbierać układ i czyścić bloki bo pozapychane.

 

A tak na serio to świetne płyny, jak zadbasz o to by przy składaniu i zalewaniu układu i niedostały się żadne zanieczyszczenia to układ będzie pracował i pracował. 

Link to post
Share on other sites

 

 

A jak wam się widzi połączenie układu pokazane kilka postów wyżej? Macie jakieś sugestie?

A jakby chłodnicę na froncie obrócić o 180*? Unikniesz tego długiego odcinka z chłodnicy top do frontowej i będzie można go trochę schować z zatokami. Później pompko-rez przekręcasz portami w stronę tacki żeby lepiej było poprowadzić węże. Można spróbować. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś z Was nie chce się pozbyć jakiejś cienkiej chłodnicy 240mm lub 280mm? Od biedy 360mm też będzie :P. Szukam już przez miesiąc i nie mogę trafić sensownej używki. :/

Edytowane przez bumbel123
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...