Skocz do zawartości

FD Arc Midi R2 Black&Blue LC by Bumbel.

Recommended Posts

bumbel, pytałeś o Aliexpress - ja na case'y do telefonu czekałem 7-10 dni roboczych :)

Ooo, to bardzo szybko :). Jak nie znajdę nic w niskiej cenie z używanych to zamówię na aliexpress.

W sensie postawić na klatce na dyski, ewentualnie przykręcić do frontu.

Ok, dzięki.

Co o nim sądzicie?
Mojego Phenoma II x4 965 BE chłodził jego bliźniak - Prison Pro.

Generalnie różnią się one tylko zapinką, bo wielkość, ilość, rozkład i kształt finów w podstawce jest taka sama.

Blok stary i prosty jak konstrukcja cepa, finy wielkie jak stodoła, rzadko umieszczone, ale pomimo tego, jego wydajność jest naprawdę  zaskakująca i też dławienie przepływu cieczy jest bardzo małe.

Za 50zł jak najbardziej warto go brać, ale pokusiłbym się o negocjację, żeby sprzedawca wysłał go za darmo, choćby listem ekonomicznym. 

• Popieram 1

Za 50zł jak najbardziej warto go brać, ale pokusiłbym się o negocjację, żeby sprzedawca wysłał go za darmo, choćby listem ekonomicznym. 

Chyba zapomniałeś dodać Poleconym Ekonomicznym. Zwykły list ekonomiczny nie jest nigdzie rejestrowany. Ot taka wysyłka w ciemno i albo dojdzie albo nie.  

Blok na CPU MNP Prison Pro V4 (71zł)

HD7950 z blokiem fullcover Aquacomputer (540zł)

Chłodnica 240mm miedziana o grubości 33mm (90zł)

Wąż 10/16 z PVV Ultra Flexi (9,99zł za mb)

Mayhems Aurora 2 blue (53zł za 1000ml)

Chińska pompa z rezerwuarem (85zł)

Złączki Feser srebrne, 6 prostych, 2 kątowe (70zł).

Złączki prawdopodobnie pociągnę czarnym matem w sprayu :). Co Wy na to?

Edytowane przez bumbel123

Chińska pompa z rezerwuarem (85zł)

Ja sobie wypraszam. :P

Złączki prawdopodobnie pociągnę czarnym matem w sprayu . Co Wy na to?

Zmatuj dobrze drobnym papierem ściernym a najlepiej oddaj do malowania proszkowego bo spray nie będzie się trzymał za dobrze.

Ja sobie wypraszam. :P

:D

Zmatuj dobrze drobnym papierem ściernym a najlepiej oddaj do malowania proszkowego bo spray nie będzie się trzymał za dobrze.

Malowanie proszkowe chyba za dużym kosztem będzie. :/

Ram pam pam, wymieniaj ten wąż. Przez niego zalało mi pc'ta <3

:o

Co z nim nie tak?

Pewnego pieknego dnia gralem w CS'a juz ktoras godzine, temp. CPU doszla do 50*C, zlaczki byly gorace, a waz miekki pod wplywem temp. I wtem moja reke zalalo cos czerwonego i goracego- waz sie zezlizgnal. Poza tym robi mase syfu plastyfikatorem, i jest mleczny.

A malowanie proszkowe, jakos super drogie nie jest, tymbardziej w tak standardowy kolor jakim jest czarny mat.

Złączki prawdopodobnie pociągnę czarnym matem w sprayu :). Co Wy na to?

Nie wiem jak ze srebrnymi, ale odświeżałem czarne EK zwykłym sprayem, bez matowienie itp i trzymało się to dobrze

Kurczę, wystraszyłeś mnie teraz trochę Garfieldek. Obecnie nie mam kasy na coś lepszego :/

@EDIT

Spróbuję najpierw jedną złączkę pomalować i zobaczę jak to będzie się trzymało. Najwyżej zmyję farbę rozpuszczalnikiem i po sprawie/.

Edytowane przez bumbel123