Skocz do zawartości

Windows 10 Temat zbiorczy. Wrażenia, wątpliwości porady


Recommended Posts

Sprawdźcie jakie macie domyślne urządzenie audio wybrane, mi np dzwiek szedl przez monitor w mikrofonie... Po zmianie na Realteka bez problemow dziala tak tylny panel jak i przedni.

A w jaki sposób to zmienić? Bawię się i bawię i dojść do tego nie mogę.

Link to post
Share on other sites

 

 

Panowie mam pewne pytanko, dziś formatowaniem kompa, zainstalowałem Windowsa 10 i zacząłem instalować antywirusa i pod koniec patrze blue screen Critical Proces Died co może być powodem?
 

Antywirus nie działający pod W10? ;)

Link to post
Share on other sites

Potrzebuje Waszej pomocy. Windows 10 nie zapamiętuje wysokości lub jak kto woli położenia okien aplikacji można temu jakoś zaradzić?

gdzieś w opcjach jest z automatu ustawiona opcja automatycznego pozycjonowania okien. Być może to kwestia tego.

Link to post
Share on other sites

Ja właśnie tego samego instalowalem i dwa razy blue screen... O co może chodzić ? Co poradzicie, chciałbym jakiegoś dobrego antywirusa ale nie chce mi się 3 raz przywracać do ustawień początkowych kompa przez antywira ;d Czasem windows defender się nie gryzie z instalowanym antywirusem ?

Edytowane przez kiksor123
Link to post
Share on other sites

Potrzebuje pomocy. Przestał mi działać pasek zadań. Działa tylko rozwijanie aplikacji.

 

EDIT

 

Dobra znalazłem w końcu ten explorer.exe, pochowane to wszystko jak byk jest w tym Win10

Edytowane przez owenek0811
Link to post
Share on other sites

Po aktywacji w10 ze starszych systemów, nie dostaje się żadnego klucza.

Ale jakiś wałek musi być :-)

Lepiej kupić klucz do w7 i samemu aktualizować.

Tylko taki prawdziwy z naklejką COA i kluczem na niej a nie jakaś wersję studencką.

Link to post
Share on other sites

Szukałem, kombinowałem ze sterownikami, robiłem wszystko co się dało. Niestety w porównaniu z Win 8.1 gra Wiedźmin 3 jest niegrywalne fps spadły, skaczą z 0 do 27, frezuje (wcześniej stały przedział 30-40). Jak wyczytałem mogła być to wina patch 1.07 a nie sterów i Windy, już miałem zabierać się za reinstalację gry i powrót do 1.06, jak wpadł mi w łapy filmik na YT gdzie widać wyraźnie, że w GTA 5 na win10 mamy takie same problemy, poczytałem trochę zagranicznych for i ludzie mają problemy z gierkami na Win10, spadki fps do 0 są dosyć powszechna. Jak widać ktoś coś zje...

Link to post
Share on other sites
 

Macie jakiego antywira który działa pod w10?

AVG
 
 

Szukałem, kombinowałem ze sterownikami, robiłem wszystko co się dało. Niestety w porównaniu z Win 8.1 gra Wiedźmin 3 jest niegrywalne fps spadły, skaczą z 0 do 27, frezuje (wcześniej stały przedział 30-40). Jak wyczytałem mogła być to wina patch 1.07 a nie sterów i Windy, już miałem zabierać się za reinstalację gry i powrót do 1.06, jak wpadł mi w łapy filmik na YT gdzie widać wyraźnie, że w GTA 5 na win10 mamy takie same problemy, poczytałem trochę zagranicznych for i ludzie mają problemy z gierkami na Win10, spadki fps do 0 są dosyć powszechna. Jak widać ktoś coś zje...

 u mnie gry zyskały fps i płynność, natomiast w przypadku GTA faktycznie były dropy co kilka sekund (ale sam max fps wzrósł) - problem rozwiązało wyłączenie synchronizacji pionowej.

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że nie dopracowali opcji wybudzania. Za każdym razem kiedy zamknę laptopa i po jakimś czasie wracam to wywala błąd i laptop się uruchamia ponownie.

Ostatnio jeszcze sam się wybudził z uśpienia mimo, że był zamknięty a na karcie sieciowej zablokowałem tę opcję.

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że nie dopracowali opcji wybudzania. Za każdym razem kiedy zamknę laptopa i po jakimś czasie wracam to wywala błąd i laptop się uruchamia ponownie.

 

Ostatnio jeszcze sam się wybudził z uśpienia mimo, że był zamknięty a na karcie sieciowej zablokowałem tę opcję.

 

u mnie działa poprawnie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...