Skocz do zawartości

Recommended Posts

Część, przymierzam się do zakupy smartfon'a. Moje wymagania to:

- RAM 2GB

- Dobry Aparat

- Cena maks 1000zł

- Musi być nowy

- Jakość dźwięku w miarę ok. Mam teraz GoClever insignia telefon jak na swoją cene bardzo dobry, ale jakość dźwięku na słuchawkach to jakaś masakra, nie nadaje się kompletnie do słuchania muzyki. Zależy mi żeby taka sytuacja się nie powtórzyła. Jakość dźwieku nie musi być jakas super, ale taka żeby słuchawki za 30 - 50zł mogły wyciągnąć z telefonu maksa :)

 

W oko wpadł mi LG G2:

http://allegro.pl/nowy-oryginalny-lg-g2-d802-16-gb-2-kolory-i5537941627.html

 

Mam pytanie co do tej aukcji, jak to jest, że LG G2 na allegro można kupić nowego za 800zł. W normalnych sklepach typu x-kom,mediamarkt itp. kosztuje 1250+-? Trochę mi to śmierdzi podróbka, czekam jednak na wasza opinie czy jest to możliwe ze aukcje na allegro gdzie nowy ten telefon kosztuje 800zł to fake'i.

Z góry dziękuje za rady :)

http://www.x-kom.pl/p/159626-smartfon-telefon-fablet-lg-g2-bialy.html

Edytowane przez Whitcik
Link to post
Share on other sites

W cenie około 1k G2'ka nie ma sobie równych - ogólnie to udana konstrukcja, lepsza od G3, mój brat też poluje na G2. Ta aukcja jest "średnia" konto sprzedawcy jest świeże, firma Hi&ByeGSM jest też świeża bo założona 2015-05-12.

 

W opisie aukcji masz "Szanowni Państwo wszystkie towary są wysyłane bezpośrednio  do klientów z naszych zagranicznych magazynów. Czas dostawy towaru wynosi od 14 do 25 dni roboczych ale najczęściej jest to 20 dni. Jest to przybliżony termin który  może ulec wydłużeniu do 35 dni roboczych" wysyłka zagraniczna więc dlatego taka niska cena - ogólnie ryzykowna aukcja ja bym nie brał na niej.

Link to post
Share on other sites

Ta aukcja jest średnia ? No chyba nie

Moim zdaniem nie ma nawet co patrzeć na tą aukcję. Wysyłka z zagranicy czyli prawie na pewno odnawiany i cholera wie co będzie miał wpakowane w środku, brak gwarancji producenta tylko serwisowa czyli tak jakby jej nie było, dodatkowo sprzedawca ma mało opinii.

Nie ma nawet jednego argumentu aby ta aukcja zasłużyła na miano średniej

Za ok 850 kupisz G2 w idealnym stanie. Warto poszukać gdzieś po blisku j samemu podjechać żeby sprawdzić towar.

 

Generalnie cena 900-1000zł to taki martwy punkt na rynku aktualnie. Bo średniaki są gdzieś do 800 zł a byłe flagowce zaczynają sie tak gdzieś od 1100 zł za nowego na olx albo allegro

Za 1000zł w sklepie kupisz Huawei P8 lite. Dobre aparaty, 2gb ramu, ciekawy design. Tylko nie wiem jak jest z dźwiękiem. Musiałbyś poczytać albo pooglądać jakieś testy

 

Za 1000zł niedawno oficjalny sklep Sony sprzedawał Z1 compact na allegro. Bardzo dobra oferta. Bardzo wydajny i dobry smartfon

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...