Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jednak po zastanowieniu G3 raczej odpada poniewaz ma 5.5 cala za duzo dla mnie. Chce max co jest w S5 i teraz S5 czy Alpha. Alpha znajcznie badziej mi sie podoba i czy w codziennym uzytkowaniu bedzie widoczne to ze jest slabszy od s5? Smartphon chce wziasc na umowe w Play w mixie na 3 lata za te 1200

Link to post
Share on other sites

A co w tym złego ? Ja jeszcze żadnego telefonu nie kupiłem w sklepie typu media markt a te złomy co mi dawał operator to od razu sprzedawałem. Wszystko z allegro albo olx i jeszcze nigdy nie wtopiłem a bardzo dużo telefonów mi sie przewinęło

Znajdujesz jakiś blisko miejsca gdzie mieszkasz, podjezdzasz, sprawdzasz czy wszystko ok wraz z dokumentami. Jak jest to kasa i do domu wracasz z telefonem. Albo możliwość płatne za pobraniem z możliwością sprawdzenia jakby nie było nic po blisku. Bezpieczna opcja. Niektóre telefony są jeszcze zaplombowane nawet i niewyjmowane z pudełka

 

Dodatkowo wybierasz sobie najkorzystniejszego operatora na kartę. Ja mam np teraz za 29zł w Virgin 5gb internetu, nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich. Żaden operator typu orange itp nie da Ci takiej oferty poniżej 90zł miesięcznie, nie licząc ofert na kartę ofert typu virgin albo viking. Policz sobie jaka to jest oszczędność przez 3 lata. Chyba że Jesteś taki bogaty że Ci to wisi. Nie wiem też co Ci oferuje operator i za jaką cenę

Dodatkowo jak wyjdzie lepszy pakiet to rezygnuje z niego i wybieram inny niczego nie tracąc. Można tak samo zmienić operatora przenosząc numer. Zrobisz jak uważasz ale ja bym nie podpisał takiego cyrografu na 3 lata i sie wkurzał że czegoś mi brakuje i czekał z 2 lata do końca umowy i dodatkowo płacić 1200 za telefon.

Miałem kiedyś umowę na 3 lata i od tego czasu mówie temu stanowcze nie

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...