Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hmm, ten oculus to trochę drogi jest, użyty jest w nim wyświetlacz galaxy note 3.Więc może chodzi o soczewki a  ktoś wie jakie zostały użyte w oculusie? Jak coś telefon mam dobry HTC One m7 1920x1080 4.7 cali 468 ppi. Matryca Super LCD 3, w sumie nawet lepsza niż w note 3, bo w amoledzie są kolory przesycone bynajmniej na samsung galaxy ace 4 którego sprzedałem kilka dni temu i zakupiłem właśnie htc-eka


A ktoś korzystał może z samsung gear vr, bo tam też trzeba włożyć telefon do takiego " specjalnego uchwytu " za 800 złotych chyba  :o .Z tego co wiem kompatybilne telefony do niego to galaxy note 4 i samsung galaxy s6, Telefony z wyświetlaczem 2K :D muszą robić swoje. Raczej lepiej się prezentują na tle konkurencji

Edytowane przez Nuqatef
Link to post
Share on other sites
  • 9 miesięcy temu...

Polecam sprawdzić okulary vr 3d firmy Lefant bardzo dobra jakość. Soczewki można regulować na 5 poziomach więc jak ktoś nosi okulary w niczym to nie przeszkadza ;) i co jest najważniejsze każdy telefon do nich pasuje :D mają swoją stronę www.lefant.pl

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witajcie. Osobiście korzystam z okularów http://www.dilmarket.pl/pl/p/Okulary-3D-Oculus-Google-Cardboard/94od jakiś 2 miesięcy. Wcześniej miałem dedykowane Samsunga za 500zł i chciałem sprawdzić tanie odpowiedniki. I szczerze? Różnica jest prawie nie zauważalna w normalnym użytkowaniu. Filmiki oglądane na jednych i drugich porównywalne! nie zawsze co droższe to lepsze :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mialem 4 rozne pary okolarow VR, FreeFly, Google, Mojing Storm III, ColorCross i jeszcze jedne nazwy nie pamieta, uzywane z OnePlusOne, sprzedalem wszystkie, albo ciezkie, albo fatalny fov, wszystkie laczy jeden element patrzysz przez pudelko tak ze najlepsze byly FreeFly bo byly dosyc wygodne i duzy fov chyba 120 ale nie byly do konca wygode do tego z ciezkim telefonem urywaly mi nos :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...