Skocz do zawartości

Telefon w przedziale 400-500zł nowy


Recommended Posts

Witam, szukam nowego telefonu w przedziale cenowym od 400-500zł (preferowałbym Android)

Mam na oku kilka modeli, mianowicie:

Sony Xperia E4g

LG Leon

LG Spirit LTE

LG G2 Mini

Motorola E LTE

 

Nie wiem dokładnie na którego się zdecydować, z tego co czytałem w necie paremetrowo Sony jest najlepszy z tej piątki.

Telefon będzie używany standardowo, do rozmów i internetów (przeglądarka, facebooki, youtube itp) od czasu do czasu jakaś gra i nic po za tym.

Zależy mi na tym, żeby nie zacinał po kilku miesiącach użytkowania

 

Który z tych modeli jest najlepszy? ew. jakaś inna propozycja która przebije wyżej wymienione telefony? :)

Z góry dzięki za pomoc! :)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o LG G2 mini to jest dość przyzwoity sprzęt, zależy jakie gierki bo tutaj jeżeli chodzi o nie, to sklep w Windows Mobile to jest szrot z 5 gier w które można pograć bezpłatnych jak Asphalt, CRS, Modern Combat. A na andka masz WoT, The Witcher zależy w co chcesz pykać. Windows Molbile z to nie będzie maił na tanich sprzętach lagów.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

LG G2 mini polecam. Ma bardzo dobry stosunek wielkości ekranu do obudowy ( małe ramki) oraz baterie o pojemności 2440 mAh. Jeżeli chodzi o podzespoły to z tego zestawienia ma niestety najgorszy CPU i GPU z tego zestawienia, ale do podstawowych czynności będzie sprawował się dobrze. Siostra ma i jest zadowolona. Jeżeli chodzi o Motorole Moto E 2015/ LG Spirit LTE/ LG Leon LTE, to mają one dokładnie takie same CPU i GPU. Różnica jest w pozostałych parametrach. LG Spirit ma tu chyba najlepszy ekran. Moto E natomiast jest lepiej zbudowany i ma z tych trzech najlepszą baterię ( 2390 mAh).

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

W gierki to ja raczej nie grywam, staram się utrzymać telefon z jak najmniejszą potrzebną ilością aplikacji, chciałbym aby mi telefon nie zacinał w menu/internetach.

 

A ktoś ma jakieś zdanie na temat tej Xperii? Niby ma najlepsze parametry spośród tych wszystkich i przedewszystkim 1.5ghz procesor

 

Moto E LTE, Xperia E4g i G2 Mini jak narazie najbardziej do mnie przemawiają, ale muszę zdecydować się na jeden z nich.

 

Windows Phone jakoś do mnie nie przemawia, chociaż nigdy nie miałem telefonu z tym systemem dla siebie, to miałem okazję kilka razy pobawić się starym samsungiem omnią M z win 7 o ile dobrze pamiętam i zachwycony nie byłem, może to tylko kwestia przyzwyczajenia do androida....

Link to post
Share on other sites

Co do lagów to już system sam i jego nakładka miałem S2 i byłem mega zaskoczony zero lagów a mam S3 i muszę go wymienić bo na pierwszym 4.3 to się godzina zacinała na ekranie blokady, teraz się laguje czasami menu i galeria. No ale najgorsza nakładka  i najbardziej zżerająca ram. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...