Skocz do zawartości

Jaki telefon do 800 zł ?


Recommended Posts

Witam ! Otóż rozglądam sie za jakimś telefonem jednak sam nie znam sie zbyt dobrze wiec prosiłbym o pomoc :)

Budżet  do 800 zł ,
telefon może być używany,
jestem otwarty na różne firmy
android,
wyświetlacz do 5 cali,
dobry aparat, w miare wytrzymała bateria, LTE i dobry głośnik byłyby mile widziane ( wiadomo jak coś można głośnik jakis dokupić :)  ) i slot na kartę pamięci by sie przydał ( ew duża pojemność samego urządzenia )
telefonu pewnie bym szukał na allegro :)

Z góry dziękuje za pomoc :)

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

hmmm ok jutro poszukam po sklepach moze uda sie nim pobawić chwilę o zobaczyć ;) a coś innego jeszcze polecisz ? bo xperia z1 poczytałem, że słabo z wyświetlaczem i baterią :/

osobiście przyglądałem sie  asus zenfone 5 lte jednak te ramki chyba są jego dużym minusem.. nwm jak on sie spisuje bo tym co ma w środku ale do rozmiaru bym sie z czasem pewnie przyzwyczaił

Link to post
Share on other sites

a odnosnie lg g2 -- > jak z systemem ? czy 5(po aktualizacji) bardzo zamula telefon ? czy moze nie opłaca się aktualizować ?

oraz temperaturą, bo z tego co sie dowiedziałem troche się grzeje.. jakie mogą być skutki i czy bardzo sie tych temperatur obawiac

Edytowane przez vkimi
Link to post
Share on other sites

 

 

czy 5(po aktualizacji) bardzo zamula telefon ? czy moze nie opłaca się aktualizować ?
W ogóle nie zamula 

 

 

oraz temperaturą, bo z tego co sie dowiedziałem troche się grzeje.. jakie mogą być skutki i czy bardzo sie tych temperatur obawiac
Nie musisz się obawiac, bedzie tylko lekko cieply przy graniu. W codziennym użytkowaniu, nie. 
Link to post
Share on other sites

ok to sprawdzic go w realu i pewnie zamowie :D

odnosnie zamówienia.. na co uważać ? chodzi mi o to czy są może dostępne jego różne wersje, które na pierwszy rzut oka, dla kogoś kto nie bardzo sie zna, nie będą one widoczne a będą miały one znaczenie ?

Edytowane przez vkimi
Link to post
Share on other sites

 

 

odnosnie zamówienia.. na co uważać ? chodzi mi o to czy są może dostępne jego różne wersje, które na pierwszy rzut oka, dla kogoś kto nie bardzo sie zna, nie będą one widoczne a będą miały one znaczenie ?
W polsce gwarancje ma tylko wersja 16gb, po 2 bierz wersje tylko i wyłącznie d802,po 3 unikaj nówek z allegro poniżej 1200zl,jak za 800 to tylko używka,na allegro jest pełno nówek za 600/800 zł ale to są zazwyczaj podróbki lub odnawiane telefony,po 4 wystrzegaj się faktury vat marża 0% bierz tylko fvat 23% lub paragon ze sklepu typu media markt. To chyba tyle. 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...