Skocz do zawartości

Lumia 520/WP8.1 - Unable to find a bootable option.


Recommended Posts

Póki telefon nie spadł jeszcze z 16 pietra to może zapytam.

Problem z Lumią 520. Windows 8.1 z najnowszą aktualizacją. Przebudziłem się o 4:40 telefon jeszcze działał bo sprawdziłem godzinę, ale budzik o 6:30 już nie zadzwonił. Zdechł.
Co zrobić gdy na ekranie, po uruchomieniu, wyskakuje mi czarne tło i biały napis "Unable to find a bootable option. Press any key to shut down.". Po wciśnięciu telefon się wyłącza.
NCS i LSRT wyrzucają mi, że system jest niekompatybilny. Sprawdzałem systemy zarówno znalezione na forach, jak i romy pobrane przez LSRT. Nic. 
Link to post
Share on other sites

Mogę Ci pomóc, bo sama miałam taki problem ze swoją Lumią 520. Nic nie pomagało więc oddałam do serwisu. Problemem okazała się płyta główna, która poszła do wymiany no i telefonik normalnie działa. Jeśli masz jeszcze gwarancje radzę skorzystać. Co prawda będziesz musiał zaopatrzyć się w jakiś telefon zastępczy tak jak ja, bo w moim przypadku naprawa trwała około 2 tygodni.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pytanie, czy po wymianie digitizera (uszkodzenie mechaniczne)w nieautoryzowanym punkcie na nieoryginalny digitizer mam gwarancję? To jest gwarancja ogólna na telefon, czy na każdy komponent oddzielnie? 
Bo miałem 24 miesiące, czyli jeszcze został mi... miesiąc. :)


Ok, mam.
 

Niniejsza Gwarancja jest nieważna:

2. jeśli Produkt lub jego oprogramowanie zostały (i) otwarte, zmodyfikowane bądź naprawione bez autoryzacji Producenta lub (ii) naprawione przy użyciu nieautoryzowanych części zamiennych;


czyli lipa :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...