Skocz do zawartości

Smartfon dla kobiety do 1500 zł


Recommended Posts

Witam, proszę o pomoc w wyborze telefonu dla kobiety do 1500 zł. 

Zależy mi na tym żebym nie musiała codziennie ładować baterii, chcę mieć możliwość założenia karty sd. Telefon będę kupowała nowy, prawdopodobnie w Euro Agd, czy możecie polecić coś z ich oferty?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. Marta

Link to post
Share on other sites

Wybrałem parę modeli z tego sklepu:
LG G3
Sony Xperia M4 Aqua
Lumia 640
Spodobać ci się może Lumia 640 - bardzo dobry aparat tylni, duży 5 calowy wyświetlacz, płynne działanie systemu ( 1 GB Ram + Snapdragon 400 ), niska cena z tym że uwzględnij że telefon pracuje na systemie Windows Phone - nie wiem jaki system wolisz, jaki aktualnie masz telefon.
LG G3 ma fantastyczny wyświetlacz ( 1440 x 2560 ), ale jest też bardzo duży - 5.5 cala, nie wiem czy nie będziesz miała kłopotu z wpasowaniem telefonu do dłoni.
Xperia M4 Aqua sprawuje się bardzo dobrze jako urządzenie muzyczne, z wymienionej przeze mnie 3 być może gra najlepiej.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

 

Nie rozumiem wydawać kwotę 1500 zł na telefon dla kobiety. To się mija z celem. Mówię o możliwościach, które i tak nie zostaną wykorzystane...  Kobieta zajmuję się pracą, która wiąże się z ciągłym dostępem do poczty ? długie rozmowy telefoniczne ? Czy telefon traktuję bardziej jak aparat ? Jakie zastosowanie ? Na prawdę szkoda wydawać taka kwotę na urządzenie, które i tak nie zostanie wykorzystane w połowie. Chyba, że Pan/Pani posiada gotówkę bez ograniczeń. 

 

Proszę nie traktować tej wypowiedzi jako atak w stosunku do kobiet. Po prostu piszę z doświadczenia. Proszę podać zastosowanie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za pomoc. Telefonu będę używała do rozmów, internetu, fb, zdjęcia, gry itp. Obecnie mam HTC, ale już po woli odmawia posłuszeństwa i Sony Xperia Tipo (niestety nie za bardzo jestem z niej zadowolona), dlatego poprosiłam o pomoc w wyborze telefonu. Oczywiści kwota, którą podałam jest górną granicą, może być oczywiście tańszy telefon, zależy mi też na ty, żeby mogła dodatkową kartę pamięci zainstalować. Czy polecacie coś z systemem Android Lollipop? Pozdrawiam. Marta

Link to post
Share on other sites

S5 ma nierysujący się tył. Lg zbiera ryski ale widać je tylko pod światło. No ale za to Samsung ma tą nieszczęsną ramkę dookoła która już jest legendą jeśli chodzi o odpryski, rysy itp. Tutaj niezbędne jest jakieś etui lub coś w tym stylu. Już są takie co zabezpieczają tylko ramki i nic więcej

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...