Skocz do zawartości

myPhone S-Line vs GoClever Insignia 500 vs GoClever Quantum2 500


Recommended Posts

Witam wszystkich. Poszukuję telefonu do 400 zł, po wstępnej doktoryzacji w tym temacie wybrałem telefony z tematu. Czy miał ktoś może z którymś z nich doświadczenia? Pod względem parametrów wyglądają bardzo podobnie z tym że:

 

- myPhone S-line - najładniejszy i najporęczniejszy, ponadto 16GB pamięci wewnętrznej.

- Insignia 500 - 2 baterie, ale największa, bardzo dobrze wypada w testach. 

- Quantum2 500 - najpojemniejsza bateria, ale brak testów i mało informacji w sieci. 

 

Mile widziane również propozycję w tym przedziale cenowym. Z góry dzięki za wszelkie opinie.

Link to post
Share on other sites

Dokładając 150 zł to mogę kupić Spirita ale bez LTE z 5 Mgpx aparatem, czyli średnio. Ten LG G2 mini wygląda zdecydowanie korzystniej. Cały czas jednak zastanawiam się nad tym myPhonem, przecież to polska firma. Jeśli nikt nie będzie wspierał naszego rynku to nigdy nie odkopią się z chińskich materiałów. 

Link to post
Share on other sites

 

 

przecież to polska firma. Jeśli nikt nie będzie wspierał naszego rynku to nigdy nie odkopią się z chińskich materiałów.
T

Tylko firma jest polska. Produkty już nie.

Ta sama zasada co SPC.

 

Lumie w końcu wchodzą w grę? W tym budżecie byłyby optymalne.

Link to post
Share on other sites

 

 

A o jakich Lumiach konkretnie myślisz?

Aj, nie doczytałem, myślałem, że budżet to 600 zł..

 

W tej cenie może Lumia 535? Strzelam w ciemno - niestety Lumii nie znam aż na tyle dobrze by móc wiele o nich opowiadać. 735 w tej cenie się raczej nie znajdzie.. :/

Link to post
Share on other sites

735 kupisz za 550 spokojnie a 640 nawet mniej. Obydwie mają LTE Widywałem już Spirity z LTE za 510zł na olx czy allegro

 

Jeśli masz na myśli wysyłkę z zagranicy albo fakturę VAT marża to może rzeczywiście gdzieś się znajdzie, ale niestety takie szemrane opcje mnie nie interesują. Z fakturą 23% i normalną gwarancją no to grubo ponad 600 zł. Chyba, że nie umiem szukać to będę wdzięczny za linka :P

Edytowane przez slipknot123
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...