Skocz do zawartości

wybór laptopa do netu i filmów


Recommended Posts

Witam i mam pytanie odnośnie lapka,najtańszego byle by można było go wykorzystać do netu i filmów i posiadał wejścia wyjścia standard które sie dziś wykorzystuje jak np. usb itd. i z możliwoscią połączenia z kompem stacjonarnym.Pozdro.

 

Może z waszej strony jakieś linki do ciekawych produktów :hahaha:

Link to post
Share on other sites

radelgar nie głupia propozycja ale brakuje napędu dvd a to dla mnie ważne no i firma a nie no name:)

 

Evil_Genius tzn. nie mogę zainstalować win7 64bit na takim lapku,nie będzie to pracowało jak należy ??? hm pewnie za słaby do takiego systemu :D

Link to post
Share on other sites

to jak juz tak z ekranme zjezdzamy w dol do 10" to moze odrazu PDA ?? NP dell axim x50v da rade, ma akcelerator, ladnie odtwarza filmy, stronki tez sie da przegladac, ma wyjscie vga na monitor? pooglada przezciez ... Co do malych ekranow, nie dosc ze bedziesz sie przygladal na takim malm ekranie co pisze w niektorych miejscach to zero frajdy ogladania ... przygarbiony bo jak inaczej a w 1024x600 to niektore strony sie zle oglada, czesto trzeba przewijac i wogole zrobienie czego kolwiek to katorga

Link to post
Share on other sites

dzięki chłopaki;)

 

Więc zapytam inaczej,do moich potrzebuje laptop tylko wymagane:

internet

filmy

nagrywarka dvd

możliwość podłączenia do kompa stacjonarnego

Instalacja Windows 7 32/64bit

Odpowiednia rozdzielczość to o czym napisał orbik by fajnie przeglądało sie strony

 

Laptop nie jest do gier do tego celu mam komp.

 

O cenie nie będę pisał,chciałbym firmowy laptop z powyższymi wymaganiami i TANIO ;)

Proszę podać linki do najciekawszych produktów,dzięki temu porównam i coś wybiore a zwycięzce wynagrodzę pochwałą.

 

nie wchodzi do wyboru uzywka? podumaj , bywaja swietne sprzety

 

Lopez2 - przedstaw coś ciekawego z używek ?
Link to post
Share on other sites

ja bym sie zastanowil nad tym:

 

http://allegro.pl/gateway-mx6961-i1305098030.html

 

procek wydajny, 2gb ramu dysk moze Ci wystarczy, wgrasz windowsa i bedzie smiaglo jak trzeba

 

ew to:

 

http://allegro.pl/acer-5220-t8300-2x2-4 ... 78388.html

 

 

ale chyba wolalbym gateway, sasiad ma z gf 8600gt juz 3 lata i daje rade, nic sie nie psulo

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...