Skocz do zawartości

Smartfon od 1400 do 2000 zł


Recommended Posts

Witam

Zastanawiam się nad zakupem  dobrego smartfona za 1400 do 2000 zł . Planuje kupić najlepiej w sklepie 

Telefon oczywiście nówka . Ekran od 5 do 5.5 cala . System  operacyjny najlepiej android . Telefon  oczywiście do oglądania filmów przeglądania  internetu do słuchania muzyki robienia zdjęć . Lecz najważniejsze  i najbardziej znaczące  jest dla mnie słuchanie muzyki i  robienie zdjęć ;) 

 

Link to post
Share on other sites

Samsung S6  sam nie wiem , najbardziej zastanawiam się nad Z3   G4  jeśli chodzi o Note 4  ekran może być troszkę większy   z tych 3 nie wiem który byłby najlepszy ,  najbardziej interesuje mnie słuchanie muzyki jak  ze słuchawek jak i z  głośnika   oczywiście również  robienie zdjęć ;)

Link to post
Share on other sites

Samsung wrócił do korzeni i upchał w swoim modelu wszystko to, co najlepsze na rynku. SoC, DAC, aparat... niektóre modele mogą konkurować w jednym z aspektów, tylko po to, by przegrać w całej reszcie. Jeżeli te dwadzieścia kilka Gigabajtów Ci wystarczy, a telefonu nie zamierzasz kąpać, to w tej cenie jest tylko jeden wybór.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...