Skocz do zawartości

LG Spirit LTE vs Moto E LTE


Recommended Posts

Lepszy wydaje się Spirit, ale czy na pewno? Można go dostać w tej samej cenie tylko że na allegro od osób przedłużających abonament


 


Za Moto E 2nd przemawia:


 


*Ekran GG3 z warstwą Oleobofobową z lepszą jasnością i chyba kolorami 


*Bateria 2390mah


*Czysta wersja Androida 


*Tylna klapka z gumowanego plastiku


 


Za Spiritem:


 


*Wyświetlacz HD 4.7"


*Aparat 8mpx z diodą doświetlającą


 


Jak myślicie co wybrać?


Edytowane przez bioly1987
Link to post
Share on other sites

Ja jestem w trakcie poszukiwania nowego telefonu do ~500zł i właśnie brak diody doświetlającej najbardziej mnie denerwuje w tym Moto E. Też bym brał raczej bez zastanowienia gdyby ta dioda była. Moto E bardziej do mnie przemawia niż LG Spirit bo Moto E jest trochę mniejszym telefonem. LG Spirit jest już dla mnie za wielki by korzystało się z niego komfortowo.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem LG Spirit 4g zobaczymy jak się będzie sprawować, ale najbardziej obawiam się płynności systemu, bo na wideo recenzjach często się przycina

 

@diablos222 

Tu masz porównanie wielkości telefonów: http://versus.com/pl/motorola-moto-e-2nd-gen-vs-lg-spirit

Edytowane przez bioly1987
Link to post
Share on other sites

Zamówiłem LG Spirit 4g zobaczymy jak się będzie sprawować, ale najbardziej obawiam się płynności systemu, bo na wideo recenzjach często się przycina

 

Napisz jak się sprawuje gdy już go dostaniesz. Też się nad nim zastanawiam i jestem ciekaw.

Link to post
Share on other sites

Za 499zl

Telefon doszedł. Na sofcie v10a strasznie się przycina zaraz będę instalował najnowszy soft przez flash tool, bo w orange podczas zdejmowania simlocka zrobili root i chyba przez to nie mogę go zaktualizować z poziomu telefonu

Edytowane przez bioly1987
Link to post
Share on other sites

Właśnie według tego zrobiłem wgrałem niebrabdowany v10f i zrobiłem reset telefonu. Na początku animacje lekko przycinały, ale teraz już jest ok zobaczymy jak będzie z biegiem czasu

Kolory są trochę wyblakłe porównywałem do pierwszej moto e, ale za to jasność maksymalną ma większą i lepszą czerń

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...