Skocz do zawartości

Smartfon do słuchania muzyki


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez blaven,

Recommended Posts

Witam wszystkich na forum !

 

Prosiłbym Was o pomoc przy wyborze smartfonu, który służył by mi przede wszystkim do słuchania muzyki i przeglądania Internetu. Mam kilka typów i chciałbym zebyscie sie co do nich wypowiedzieli na temat zarówno technicznych jak i jakosci słuchnej muzyki oraz łatwosci w jej przerzucaniu na telefon i segregowaniu. W moim abonamencie mam budzet do 1600 zł i tutaj zastanawiam sie nad:

Galaxy Note 4, Galaxy S5, Iphone 4s 8gb, oraz HTC One M8S.

 

Przede wszystkim chodzi mi o to, aby telefon:

 

1. Miał wytrzymałą baterię,

2. Aby kopiowanie muzyki było łatwe i nie trzeba było uzywać jakieś aplikacji. Podobno w Iphonie jest cos
    takiego - prosiłbym o wytłumaczenie na czym to polega bo podobno jest z tym duzo kłopot w ogarnieciu
    na poczatku.

3. Najbardziej zależy mi na tym aby sortowanie muzyki, tworzenie folderów było proste i aby mozna było tego w  telefonie

4. Aby telefon czy tez system miał korektor przy użyciu którego będę mógł dopasować dźwięk do swoich  

    upodobań.

5. I na koniec chodzi mi ogólnie aby telefon sprawnie poruszał sie po internecie, miał dobry zasięg i działał 

    płynnie( w mojej lumii zanim przejde do muzyki mija stol lat: mix radio zanim sie otworzy... zanim odczyta  

    utwory z karty SD itd...ło matko szkoda gadać :-)

Edytowane przez nesbuk
Link to post
Share on other sites

4s odpada na samym starcie to juz dziadek i nie ma sensu go brać.

HTC gra dobrze na głośnikach ale słabo na słuchawkach (sortowanie proste i kopiowanie też)

S5 jest ciut gorszy od note (technicznie) więc bardziej bym się skłaniał w stronę note 4. (sortowanie i kopiowanie proste)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

m8s ma gorszy układ audio niż m8?

Ciężko stwierdzić, bo żadnych testów w internecie nie znalazłem. Trzeba by pójść do sklepu i przesłuchać, bo wątpię, że pozwolą podłączyć pod oscyloskop ;) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...