Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chciałbym spokojnie pograć w CS:GO jednak nie mogę, ponieważ mam lagi. A na komputer nie mam zbytnio pieniędzy, mam do wykorzystania 300-400 zł, a nie wiem co pierwsze wymienić czy kartę graficzną czy procesor i płytę główną, czy jednak ram. 

MÓJ PC: 

System: Windows XP

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 220 1GB.

Procesor: Intel® Core ™2 CPU      4300 @ 1.80 GHz

RAM: 1 GB               
Płyta główna: ConRoe945PL-GLAN

Link to post
Share on other sites

Ja bym polecał ci nazbieranie jeszcze pieniędzy bo możesz kupić tak za około 600 zł Nową płytę główną za ok 200zł procka to pentium nowy za ok 250zł i ram za 130zł a na grafikę potem nazbierasz bo twoje jeszcze starczy do cs a jeśli nie to tak polecam:Procek z allegro: http://allegro.pl/procesor-intel-q6600-core-2-quad-4x3-2-ghz-slacr-i5367209284.html  inte core2duo Q6600   Ram http://www.morele.net/pamiec-hyperx-fury-ddr3-4gb-1600mhz-cl10-hx316c10fb-4-637828/                                   

Edytowane przez Dektorable
Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz po taniości to wymień sobie za 150 zł kartę graficzną na jakiegoś GTS 450 lub radeona 4850/5770. Byle tylko miał 1 gb pamięci. Dokup sobie 3 gb ramu i tyle. Na tym procu CS:GO będzie chodził w 60 klatkach na najwyższych detalach. 

 

Ewentualnie dokup sobie jakiegoś Core2 duo mocniejszego za grosze Aczkolwiek twoja płyta główna to straszny archaik. Maksymalnie możesz włożyć serie e4xxx(maks E4700). Zawsze możesz podkręcić swojego dziada. Procesory te były bardzo podatne na oc i spokojnie hulały po 3,0 gh, bez dodatkowych inwestycji w chłodzenie, aczkolwiek nie wiem czy na tej płycie się da. 

 

Pod CS:Go wystarczy taka inwestycja. Grafa 150 zł radeon hd 5770, ram 2x2gb 533mhz ddr2  40zł, core 2 duo e4700 40zł.

 

Aczkolwiek jest to reanimowanie trupa. Lepiej dozbierać i kupić sobie coś lepszego. 


Oj sprawdziłem, że możesz maks 2 gb ramu włożyć, więc będziesz musiał się zadowolić taką ilością. Jakbyś miał budżet 600zł to dałoby radę wymienić jeszcze płytę główną, włożyć mocniejszy procek i więcej ramu. 

Edytowane przez miedzio
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...