Skocz do zawartości

Dziwny problem z komputerem.


Recommended Posts

Witam. Od dluzszego czasu zauwazylem dziwny problem w moim komputerze. Dokladnie chodzi tutaj o restart komputera. Kiedy wciskam (jak potrzeba) przycisk "reset" to moj komputer wylacza sie calkiem na 2sekundy gdyz po chwili wlacza sie jakbym go wlaczal przyciskiem power. Nie wiem o co w tym chodzi, ale raz normalnie sie restartuje a raz wylacza mi sie na pare sekund max 2-3 sek. moze olsnicie mi i wytlumaczycie o co w tym chodzi? Czy to tak musi byc? Czy moze to wina mojego sprzetu (zasilacza)? Czekam na wasze porady. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Niestety nie wiem dlaczego tak jest, jednak nie musisz się tym przejmować. U mnie jest to samo, czasem się resetuje 'normalnie', a czasem wyłączy się na 2, czy 3 sekundy i się włącza. Jak na razie nie mam żadnych problemów ze sprzętem i oprogramowaniem, więc to pewnie coś trzeciorzędnego problemu :P

Link to post
Share on other sites

Nowsze chipsety Intela tak mają, że przy starcie włączają się na chwilę, wyłączają i dopiero po tym uruchamiają się już normalnie.

To jest podobno do sprawdzania, czy nie przesadziłeś z OC.

Link to post
Share on other sites

Nowsze chipsety Intela tak mają, że przy starcie włączają się na chwilę, wyłączają i dopiero po tym uruchamiają się już normalnie.

To jest podobno do sprawdzania, czy nie przesadziłeś z OC.

Dzieki wielkie ze wyjasniles mi o co w tym chodzi :P a juz myslalem ze cos mam nie tak z PC. Bo jak dla mnie to to jest cos nowego ;) ,ale na przyszlosc bede juz wiedzial. Pozdrawiam
Link to post
Share on other sites

ja tak mam jak ustawiam coś w biosie dzięki takiemu startowi masz większą pewność ze komputer ci się jutro włączy po majstrowaniu w biosie bo kiedyś w starych biosach po zrestartowaniu komp mógł działać a po wyłączeniu i włączeniu nie chciał sie włączyć i reset biosa

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...