Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich na forum. 

Mam dylemat przed wybraniem nowego smartphone. 

Mianowicie chodzi tu taj o telefony Sony XPERIA Z3 lub Z3+ , HTC One M9 lub M8+, LG G4 i na koniec Samsung GALAXY S6. 

Przejrzałem trochę różne fora i wyczytałem ze M9 lubi się grzać, zależy co dla kogo to znaczy, i że ponoć wyszła jakaś aktualizacja do tego ale nie wiem czy dalej się grzeje. 

W telefonie zależy mi najbardziej na ekranie na jego jakości i wielkości i na dobrym dźwiękiem, co do aparatu nie musi być idealny ale żeby był dobry. Nie należę do osób które nałogowo grają na tych urządzeniach ale czasem jak czekam na coś to włączę jakąś grą, Większości do korzystania z internetu i komunikatorów typu whatsapp. Cena nie wchodzi w grę bo telefon biorę na abonament. 

Pozdrawiam wszystkich. 

Link to post
Share on other sites

W kolejności

- Galaxy S6. Najlepszy flagowiec tej generacji. Tyl szklany i ogólnie wykonanie premium, świetny aparat i ekran jak to Samsung :)

- LG G4. Wiele od Galaxy S6 nie odstaje. Ma ekran o bardziej naturalnych barwach. Tylna klapka ze skóry. Równie świetny aparat

- Xperia Z3. Do z3+ bym nie dopłacał bo wiele nie zmienia. I ma przegrzewającego sie Snapdragona 810 no i jest sporo droższy

- HTC M9. Wiele nie zmienia do M8 podobnie jak u Sony. Jedynie lepszy aparat niż w M8. Ten sam procesor co Sony. Ustawiłbym je na równi. M8, M9 i Sony Z3 oraz Z3+ choć wiadomo nowsze są nieco lepsze choć nie są to duże zmiany

Widać po wynikach sprzedaży chociażby HTC że M9 nie przekonała do siebie użytkowników tak jak M8 i wielu pozostaje przy Mi czekając na kolejnego lub wybierając innego

 

Wybierałbym pomiędzy S6 a G4. Dwa najlepsze flagowce tej generacji. Ze wskazaniem na S6 :)

 

Fajny jest także Huawei P8. Tańszy od HTC i Sony. Nieco mniej wydajny ale także jest dobry i jakbym miał wybór to wolałbym go niż M9 czy Z3+

Rewelacyjne wykonanie, bardzo fajna nakładka, dobry aparat. Najlepsze zdjęcia makro.

 

Edytowane przez dawid0032
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

W kolejności - Galaxy S6. Najlepszy flagowiec tej generacji. Tyl szklany i ogólnie wykonanie premium, świetny aparat i ekran jak to Samsung :) - LG G4. Wiele od Galaxy S6 nie odstaje. Ma ekran o bardziej naturalnych barwach. Tylna klapka ze skóry. Równie świetny aparat - Xperia Z3. Do z3+ bym nie dopłacał bo wiele nie zmienia. I ma przegrzewającego sie Snapdragona 810 no i jest sporo droższy - HTC M9. Wiele nie zmienia do M8 podobnie jak u Sony. Jedynie lepszy aparat niż w M8. Ten sam procesor co Sony. Ustawiłbym je na równi. M8, M9 i Sony Z3 oraz Z3+ choć wiadomo nowsze są nieco lepsze choć nie są to duże zmiany Widać po wynikach sprzedaży chociażby HTC że M9 nie przekonała do siebie użytkowników tak jak M8 i wielu pozostaje przy Mi czekając na kolejnego lub wybierając innego Wybierałbym pomiędzy S6 a G4. Dwa najlepsze flagowce tej generacji. Ze wskazaniem na S6 :) Fajny jest także Huawei P8. Tańszy od HTC i Sony. Nieco mniej wydajny ale także jest dobry i jakbym miał wybór to wolałbym go niż M9 czy Z3+ Rewelacyjne wykonanie, bardzo fajna nakładka, dobry aparat. Najlepsze zdjęcia makro.

Naprawdę wielkie dzięki za tak obszerną odpowiedz :) Sporo mi pomogłeś i na pewno będę miał łatwiejszy wybór :) 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...