Skocz do zawartości

Pierwszy smartfon do 350zł


Recommended Posts

Witam. Chciałem zapytać na forum czy możecie polecić jakiś smartfon do 350 zł, będzie to mój pierwszy telefon nie klasyczny :) Do tej pory brałem pod uwagę te 4:

 

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/9355/10035/8330/7471/

 

czy możecie się wypowiedzieć na temat tych telefonów czy są warte swojej ceny? A może możecie mi pomóc w wyborze jakiegoś?

Aparat może mieć >5 Mpx

RAM dobrze żeby miał >1GB

Matryca mniej więcej <5''

Cena do około 350zł max

Najlepiej gdyby to był telefon nowy, nie używany

 

Z góry dziękuję

Link to post
Share on other sites

Dorzucę swoje parę groszy... Jeżeli ma to być pierwszy smartfon to może dać radę któryś z wymienionych. Moje dwie siostry (34 i 22 lata) używają telefonów z podobnej półki cenowej. Jeżeli nie zawali się telefonu miliardem aplikacji to powinno być ok. Jedna siedzi bez przerwy na fb, yt, sms i w zasadzie wiele więcej tam nie robi to ma 0 problemów z płynnością telefonu. Druga znowu bez przerwy mailuje, obsługuje allegro i sporo gada, też nie ma problemu. Ale jest druga strona tanich smartfonów. Wymieniają je okolo co 9 miesięcy, bo te telefony mają chyba "miękkie" wyświetlacze. Średnio co tyle czasu telefon im upada i wyświetlacz jest niezdatny do użytku, najkrócej wytrzymywały Goclevery (dodatkowo gwarancja na wyświetlacz tylko na 6 miesięcy).

Dlatego uważam że taki telefon może być na pierwszy smartfon, bo człowiek niskim kosztem się przekona czy smartfony są dla niego. A jak już ktoś bardzo polubi smartfony to i tak będzie chciał je pewnie zmieniać co roku.

Link to post
Share on other sites

Za troszkę wiecej jak 350 masz nowy ZTE RedBull naprawde godny polecenia za tą cenę. Siostra ma i sprawuje się idealnie.
Jest 5", jest 1GB  RAM lub droższy wariant 2GB, aparat 13MPx

 

Przy dzisiajeszym kursie wmieści się w 375zł

http://www.gsmarena.com/zte_redbull_v5_v9180-6679.php

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Odpuść sobię no name! Lumia to kwestia tego czy wolisz andka czy windowsa, ja wolę andka bo windows jest zamknięty, na andka jest wiecej software, są emulatory starych konsolek itd poprostu dużo większe możliwości. Jak chcesz andka to ten ZTE jest naprawdę pro za tą cenę.

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Za troszkę wiecej jak 350 masz nowy ZTE RedBull naprawde godny polecenia za tą cenę. Siostra ma i sprawuje się idealnie.

Jest 5", jest 1GB  RAM lub droższy wariant 2GB, aparat 13MPx

 

Przy dzisiajeszym kursie wmieści się w 375zł

http://www.gsmarena.com/zte_redbull_v5_v9180-6679.php

A wiesz może gdzie można go dostać? Bo na Allegro widzę tylko jedną aukcję, gdzie wysyłają produkt z Wielkiej Brytanii. W Polsce chyba ciężko go dostać?

Link to post
Share on other sites

Nah.. ani w PL ani w UK... Z Czajny, chcesz to poszukam oferty od jakiegoś sprzedawcy z dobrymi opiniami, płacisz kartą kredytową i do 2-2.5 tygodni czekania masz, czasami do mnie dochodziło nawet w 4 dni ale to już rekordowo szybko. Jak nie dojdzie albo zepsute nie ma strachu dostaniesz zwrot kasy, ja niestety miałem raz taki problem z telefonem był nie sprawny ale dostałem całą kasę.

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

I nie masz żadnej gwarancji w razie uszkodzenia. Szkoda pieniędzy na coś takiego. Na Twoim miejscu dozbierałbym ze 150-200 zł i pokusił się na coś markowego, ze wsparciem, serwisem, coś sprawdzonego i porządnego.

Link to post
Share on other sites

Panowie się tutaj rozpisują, a ja chciałem zaproponować innego bbranka, który za 350 zł jest całkiem rozsądnym telefonem, szczególnie dla kogoś, kto dopiero zaczyna ze smartfonami. Polecę myPhone Fun 3 - ma 8 GB pamięci, 1 GB RAM-u, procesor Quad Core 1.3 GHz, aparat 5 Mpx, Dual Sim, 4.5 cala. Całkiem przyzwoita zabawka. Lepsza od tych z pierwszego postu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...