Skocz do zawartości

Karta graficzna do 750 zł


Recommended Posts

Siemka.Pomoglibyscie mi w wyborze najlepszej karty do 750 zl?.Wybralem sobie serie HD 5830 i GTX 465 oraz GTX 460.Czy moglibyscie mi powiedziec, ktora seria byla by najbardziej wydajna w grach, bo ma to byc karta do gier.I jaka karta w tych seriach jest najwydajniejsza do 750 zł?.Dziekuje za odpowiedź.POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

Gigabyte GTX 460 1GB ;) na nowych sterach wkręciłem na 900/2150 ;D z 715/1800 jedyny problem to temperatury więc trzymam go w okolicach 850-875/2050 teraz ;) problem z temperaturami leży u mnie po stronie tego ze mam kompa w troche ciasnym miejscu i tam jest gorąco a pozatym mam 1 wentyl tylko :o

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Za 750zł może poszaleć i brać MSI GTX 460 Hawka. Najlepszy GTX 460, polecam.

A właśnie, może założyłbyś temat o hawku i podzielił się swoimi doświadczeniami o tej karcie (parę fotek, jakieś testy, itd).

pozdrawiam

 

 

Wracając do tematu - w tej kwocie to chyba tylko dobry gtx460.

Link to post
Share on other sites

Bezpośrednio przed przesiadką na Quadro, miałem okazję "dzierżyć" HOWK-a. Wydaje się, że MSI postawiło bardziej na możliwości OC, niż na wyważenie OC i kultury pracy. Mimo silnie wytłumionej obudowy matami BQ we wszelkich możliwych miejscach (niemożliwych również), po już lekkim OC MSI było zauważalnie słyszalne. Extremum okazało się już nieakceptowalne (dla mego słuchu). Testy w których brał udział, wykazały, że lepsze rozwiązanie reprezentował Gigabyte.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Za 750zł może poszaleć i brać MSI GTX 460 Hawka. Najlepszy GTX 460, polecam.

A właśnie, może założyłbyś temat o hawku i podzielił się swoimi doświadczeniami o tej karcie (parę fotek, jakieś testy, itd).

pozdrawiam

 

 

Wracając do tematu - w tej kwocie to chyba tylko dobry gtx460.

Fotki mogę zrobić, ale testy w 3dmarku nie mają za dużego sensu. Z temperaturami jest tak, że w idle na wentylatorze 40% jest niesłyszalna a temperatura waha się w okolicach 28-31stopni przy temperaturze pokojowej ok 20stopni. W Call of Duty Modern Warfare 2 było ok. 45stopni a w furmarku nie więcej niż 65 (ale nie pamiętam na ile chodził wentylator). Zrobię jeszcze raz pomiary jutro z ustawieniami wentyla na sztywno i będzie wiadomo. A co do głośności to na 40-50% nie słychać, a potem coraz większy szum powietrza tak do 65%, następnie zamienia się w lekki huragan (na 100% ok 4800RPM 2x). Wydaje mi się, że mój 8600GT był równie głośny co Hawk na 90-100%.

 

Zgadzało by mi się to mniej więcej z tym: http://pclab.pl/art43436-9.html

W sumie mi zależało tylko an tym bym nie słyszał karty w idle (bo reszta kompa jest bardzo cicha, nawet stary intelowski cooler(ten większy) jest cichy).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...