Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

aha czyli mają wady których po zakupie za darmo nie usune tak?

To raczej loteria. Może wymienią, może nie... Może firma zmieni nazwę albo zniknie z rynku i tyle z gwarancji będzie.  

Polecam lekturę:

http://forum.benchmark.pl/topic/171615-gwarancja-serwisowa-f-vat-mar%C5%BCa-itp-jak-nie-da%C4%87-si%C4%99-oszuka%C4%87-poradnik-kupuj%C4%85cego/

Link to post
Share on other sites

Oglądałem przed chwilą na allegro iphone 5 i iphone 5c. Można je dostać w cenie niższej niż 1000zł. Iphone nie będzie lepszym wyborem? Zawsze myślałem że smartphone od Apple przewyższa smartphony innych firm.

 

iPhone'y są warte swojej ceny (choćby za system, który jak żaden łączy przyjemne działanie z ogromnym rynkiem aplikacji), ale nie kupowałbym ich w okazjach na Allegro. Uważam, że jeśli ktoś kupuje telefon na kilka lat, to opłaca się zapłacić raz, porządnie i kupić u jakiegoś oficjalnego dystrybutora, w salonie iSpot itp. Z innymi telefonami uważam oczywiście podobnie, chyba że ktoś sobie sprawdza i wymienia co pół roku, to może szukać okazji jak na koszule.

Link to post
Share on other sites

nie znam sie za dobrze ale co do tego one plus one to jak coś sie uszkodzi to potem bedzie chyba problem z naprawą (cześci)


Samsung galaxy s5 najdroższy z trzech które najbardziej mnie interesują. Jest lepszy od g3 i z1c? Nie wspomniałem o nim wcześniej bo nie chcialem wydawać więcej niż 1000zł ale może się skuszę.

 

A i możecie mi też powiedzieć gdzie najlepiej kupić internet? Orange? Play? Plus?

Edytowane przez PanRodak
Link to post
Share on other sites

Aj mój błąd. Chodzi mi o internet mobilny. Do laptopa


Mam jeszcze pytanko. Galaxy s5  może wymieniać dane z innym smartphonem przez nfc? Na pewno nie można ładować bezprzewodowo ale czy może wymieniać dane i korzystać z innych funkcji? Do ładowania bezprzewodowego potrzebna była specjalna obudowa czy coś ale do innych funkcji chyba nie trzeba nic dokupować?

Link to post
Share on other sites

To wiem. I do jego funkcji należy chyba ładowanie bezprzewodowe. Tylko że tego bez odpowiedniej obudowy nie da się używać ale czy innych funkcji nfc da się używać bez tej obudowy? 

Nie znam sie :P Może i do funkcji nfc nie należy ładowanie bezprzewodowe jak tak to sorry :P

Link to post
Share on other sites

Ok. W prezentacji S5 gościu wspomniał o nfc, a potem że nie obsługuje on ładowania bezprzewodowego bez odpowiedniej obudowy to pomyślałem że nfc i te ładowanie są powiązan.

 

Powiedzcie mi jeszcze w którym telefonie jest najlepsza jakośc odtwarzanego dźwięku w słuchawkach. Wiem że w każdym telefonie nie jest źle a na pewno jest lepiej niż w mojej starej Lumii 520 która szczerze mówiąc zadowalała mnie ale na tym najbardziej mi zależy. Wiem że w S5 jest świetna jakość. Jak już to przerobimy to zamykam :P. Pewnie s5 wybiore :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...