Skocz do zawartości

HTC One m7 (and 5.0.2) bez języka polskiego, help


Recommended Posts

Witajcie.

 

Mam w rekach HTC One m7 z angielskiej dystrybucji. Po przywróceniu ustawień fabrycznych z telefonu zniknął między innymi język polski. Aplikacja MoreLocal 2 oczywiście nie działa. Znalazłem jakaś instrukcje dla starszego Androida, jednak po zainstalowaniu SDK Android Studio i właczeniu debugowania po wpisaniu w CMD "adb shell" konsola nie widzi telefonu. 

 

Co powinienem zrobić?

Link to post
Share on other sites

Witajcie.

 

Mam w rekach HTC One m7 z angielskiej dystrybucji. Po przywróceniu ustawień fabrycznych z telefonu zniknął między innymi język polski. Aplikacja MoreLocal 2 oczywiście nie działa. Znalazłem jakaś instrukcje dla starszego Androida, jednak po zainstalowaniu SDK Android Studio i właczeniu debugowania po wpisaniu w CMD "adb shell" konsola nie widzi telefonu. 

 

Co powinienem zrobić?

Siemanko. Z góry przepraszam, że nie odpowiadam na zadane pytanie ale potrzebuje pomocy. Jak dawno kupiłeś HTC'ka i jeśli mogę wiedzieć także skąd bo sam poszukuje jakiegoś zaufanego źródła i zastanawiam się własnie nad kupnem owego telefonu. Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Chłopaki z wybrzeża... wybrali mi bardzo ładną czarną sztukę spośród 20-tu sprowadzonych telefonów, zero rysek, ekran igła. Taniej niż za 700zł nie kupuj.
Dałeś się wrobić. Nie dość że gwarancji nie ma bo faktura vat marża to prawdopodobnie to są refurbished kupione taniej i sprzedawane drożej. 
Link to post
Share on other sites

Co Ty za głupoty opowiadasz? Mam karton z UK, nalepkę IMEI, starą kartę gwarancyjną (już nieaktualną). Telefon nosi ślady użytkowania, działa bardzo płynnie (porównywalnie do mojej m8), głośniki jak i układ dźwiękowy są oryginalne (słychać), aparat i ekran także (widać). To jest normalny używany telefon kupiony pewnie za 100 funtów w UK i sprowadzony do PL, w paczce z innymi.

 

Już odsprzedałem go koledze, ponieważ moja m8 wróciła naprawiona z serwisu gwarancyjnego.

 

A z językiem sobie poradziłem. :)

Link to post
Share on other sites

Posiadam zarówno wygasłą gwarancję, którą otrzymał pierwszy właściciel, jak i kartę gwarancyjną z salonu/komisu z wybrzeża, który sprzedał mi telefon. Jest pieczątka firmy, jest podpis. Nie wiem dlaczego uważasz, że to naciągacze. :P

Link to post
Share on other sites

Ale czego Ty byś oczekiwał od dwuletniego telefonu? Że będzie na gwarancji w salonie Plus/Play/Orange/Tmobile? Uważam, że to wielki plus iż ktoś daje na taki telefon 6 miesięcy gwarancji. Nie widzę różnicy między kupieniem od takiego sprzedawcy a kupieniem od użytkownika telefonu z Polski, któremu gwarancja i tak się już skończyła. Nie rozumiem Twojego toku myślenia i nie wiem co chcesz dowieść. 

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, bo i tak przyszło by coś wymienić to albo się nie podejmą, albo zapłacisz tak czy inaczej. Ja uznaję jedynie gwarancję bezpośrednio u producenta.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...