Skocz do zawartości

Komputer Lipiec 2015 do 5000zł z systemem


Recommended Posts

Witam, potrzebuje pomocy przy kupieniu komputera za 5000zł z systemem operacyjnym.

Moje 4 wymagania to GTX970,i5-4690k, Windows 8,1 64bit i  minimalnie 8gb ram'u . Jestem dość zielony w tym temacie i nie znam się na najlepszych częściach, Monitor kupuje osobno (będzie w FullHD). Nie mam żadnych części ze starego komputera więc potrzebuje dosłownie wszystko, wraz z czytnikiem płyt. Jeżeli czegoś nie napisałem a jest potrzebne pytać się w komentarzach, Dzięki :)
EDIT: Komputerhttp://cdncache-a.akamaihd.net/items/it/img/arrow-10x10.png dla gracz, najlepiej gdybym dostał link do morele.net ze złożeniem wszystkich części

 

Edytowane przez CZARNY1122
Link to post
Share on other sites

Intel Core i5-4690K /3.5GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Gigabyte GA-Z87X-OC /intel Z87, LGA1150/

Razem 5066zł +  kod na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa
 
Zestaw z możliwościami OC procesora.
Procesor z odblokowanym mnożnikiem, 8GB RAM szybkiej pamięci, porządna płyta z mocną sekcją zasilania, GPU z cichym i wydajnym system chłodzenia, dobrze wykonana obudowa Gelida z oknem, cichy i częściowo modularny zasilacz na przetwornicy DC-DC,z 5 letnią gwarancją, nagrywarka DVD, system widnows 8.1, a także 24" monitor FHD na matrycy AH-IPS.

Do tego  z czasem dokupujesz sobie wydajniejsze chłodzenie Thermalright HR-02 Macho rev.B

Edytowane przez Sadek.0
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...