Skocz do zawartości

Kupię - Wentylator GPU Twin Frozr 2


Recommended Posts

Witam tak jak w temacie, poszukuję wentylatora do chłodzenia karty graficznej, a konkretnie rozchodzi się o wentylator z chłodzenia Twin Frozr 2 (75mm).

 

Posiadam kartę graficzną Geforce GTX 470 od MSI z chłodzeniem Twin Frozr 2 i mój problem polega na tym że jeden wiatrak z dwóch wiatraków jest uszkodzony (tzn. nie kręci się). Jeżeli ktoś posiadałby taki sprawny wiatrak z tego chłodzenia Twin Frozr 2 to chętnie bym go kupił (oczywiście w rozsądnej cenie). Przeszukałem już allegro i ebay i właściwie to nie znalazłem takiego wiatraka. (Znalazłem jedynie oferty z zagranicy, ale jakoś za bardzo mi się to nie uśmiecha sprowadzanie tego z zagranicy) Dlatego pytanie kieruję do was i jeżeli ktoś miałby taki wiatrak z nie działającej karty graficznej lub nie potrzebny lecz sprawny to chętnie bym go odkupił.

 

Średnica wentylatora to tak jak pisałem już wyżej 75 mm.

Link to post
Share on other sites

Te z TFIII nie będą pasować do TFII. Tu masz nowe wentylatorki, jedeny minus to czas oczekiwania ok 2 tygodni : http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=708041&initiative_id=AS_20150711120900&SearchText=twin+frozr+ii

 

Tak to te wentylatorki, ale z tego co tam widzę to sklep jest w Chinach. Nigdy nie kupowałem niczego przez internet spoza kontynentu, dlatego nie wiem za bardzo jak się za to zabrać. Tym bardziej że pieniądze musiałbym przelać w dolarach, a nie posiadam konta z obcą walutą.

Jedyne co by mnie ratowało to możliwość kupna tego za pobraniem, ale nie widzę tam takiej opcji.

Link to post
Share on other sites

No dobrze, czyli jeżeli wszystko dobrze zrozumiałem, to musze zrobić tak:

Kupić tą kartę (na dolary) na allegro i poczekac aż do mnie dotrze, następnie założyć konto na cinkciarz.pl i przy zakładaniu konta na cinkciarz.pl muszę podać numer rachunku bankowego na dolary? Czy jak to jest z tym ? 

No bo jak już kupię na cinkciarz.pl te dolary, to aby za nie zapłacić muszę przelać na ich konto kwotę w PLN

(czyli uiszczyć opłatę za dolary). I gdy oni już otrzymają moją kasę w polskich złotych, to muszą zrobić przelew zwrotny ale w zakupionych przeze mnie dolarach - no i tutaj mam pytanie:

Na jaki rachunek oni mają przelać te zakupione przeze mnie dolary ? Czy muszę założyć specjalnie konto na obcą walutę, a może po prostu oni mają te dolary przelać bezpośrednio na kartę dla obcej waluty zakupioną przeze mnie na allegro (podczas rejestracji podaje numer karty dla obcej waluty?) ?

 

Nie wiem, nie znam się na tym i nigdy się nie bawiłem w takie rzeczy, a nie chciałbym popełnić jakiejś pomyłki za którą potem bym musiał słono płacić.

Dlatego proszę o radę kogoś doświadczonego w tym temacie, jakby mógł ktoś mi to rozpisać krok po kroczku, tak żebym mógł bezpiecznie zakupić te wiatraki.  ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...