Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • mój budżet : 1600-1800zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : allegro/sklep internetowy
  • nówka czy używka : nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : brak
  • preferowany system mobilny : brak
  • do czego będę używać urządzenia : internet, sms, rozmowy
  • moje najważniejsze wymagania : brak

Witam, jak w tytule- poszukuję smartfona w granicach 1600-1800zł, jestem otwarty na wszelkie propozycje, obecnie używam Samsunga Galaxy Grand Neo.

 

Rozważam równiez zakup HTC One m8s, co o nim sądzicie i jakie inne telefony możecie mi zaproponować.

Edytowane przez fiol4s
Link to post
Share on other sites

100 ponad budżet i za 1900 już można upolować Galaxy S6. Najlepszy obecnie flagowiec na rynku

Albo jeszcze LG G4

Z innych to Huawei Ascend P8,widziałem już też w okolicach 1900 Note 4

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Zależy mi na czymś co nie bedzie zamulać po pół roku użytkowania i mogę go używać do wszystkiego, jeśli zajdzie potrzeba zrobienia wyraźnych zdjęć to tez nie będzie to problemem. Szukam więc smartfona,który będzie wysokiej jakości oraz uniwersalny.

Ten telefon, który mam teraz (galaxy grand neo), był produktem ze średniej półki cenowej i po półtora roku używania widać nim ślady użytkowania, mimo tego, że jestem osoba, która bardzo dba o sprzęt elektroniczny. Po półtora roku użytkowania strasznie łuszczy sie ramka, tylna klapka jest wytarta (telefon jest codziennie noszony w skórzanym futerale i ani razu nie był przechowywany bez niego, nigdy mi tez nie upadł). Telefon ten potrafi również złapać porządną zwiechę, mimo tego ze nie jest zawalony milionem niepotrzebnych aplikacji i plików. Dlatego mam świadomość, że jakość ma swoją cenę i szukam czegoś co nigdy mnie nie zawiedzie.

Edytowane przez fiol4s
Link to post
Share on other sites

Przy tej cenie to już bym te 200zł dołożył do S6 który go robi jak chce

Jeśli chodzi o wielozadaniowość nie byłbym taki pewny, 4 GB Ramu robi swoje, można mieć otwartych multum aplikacji i gier i błyskawicznie się między nimi przełączać, w S6 pojawiają się ponowne ładowanie aplikacji od pozycji startowej ( tj. załadowanie za pierwszym razem ), na dodatek Asus ma możliwość rozbudowy pamięci, a niestety S6 nie.

Owszem cała reszta ( multimedia, bateria ) są po stronie S6, ale stwierdzenie, że Zenfone 2 jest złym telefonem, jest chyba zdecydowanie na wyrost :)

Link to post
Share on other sites

Nie napisałem że jest zły, tylko że S6 lepszy i że przy tycb cenach bym dołożył 200zł

Zapomniałeś dodać o aparacie który ogólnie jest średniawy a w porównaniu z S6 kiepski. Za tą cenę powinien być znacznie lepszy

32gb to już wystarczająca ilość pamięci. By miał 16 to by było do kitu

Miałem w domu kilka dni S6 i żadnych spowolnień nie zauważyłem. Wszystko błysk

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Nie napisałem że jest zły, tylko że S6 lepszy i że przy tycb cenach bym dołożył 200zł Zapomniałeś dodać o aparacie który ogólnie jest średniawy a w porównaniu z S6 kiepski. Za tą cenę powinien być znacznie lepszy 32gb to już wystarczająca ilość pamięci. By miał 16 to by było do kitu Miałem w domu kilka dni S6 i żadnych spowolnień nie zauważyłem. Wszystko błysk

Napisałem multimedia = aparat, wideo, muzyka, filmy

W codzienniej pracy S6 radzi sobie równie dobrze jak Zenfone 2, czy inne topowe modele.

Natomiast jeśli wejdziemy głębiej do wielozadaniowości, wówczas odczujemy tą różnicę :)

Link to post
Share on other sites

Dla mnie S6 jest mocno przereklamowany. 4GB ramu w wielozadaniowości robi swoje i ma znacznie lepszy wygląd ASUSIK jest moim faworytem i moim zdaniem ten Atom jest bestią 

Masz ten telefon w posiadaniu, że tak bardzo go wychwalasz ? :)

Link to post
Share on other sites

niestety jeszcze go nie posiadam ale parę dni go testowałem i była bajka

Z wyświetlaczem jak sprawa wygląda, to samo pytanie tyczy się muzyki, bo o aparacie mniej więcej wiem co i jak.

Ciekawy jestem jak z baterią ile tak naprawdę wytrzymuje i z jakim modelem można ją porównać ? :)

Link to post
Share on other sites

Wszyscy co mieli styczność z nowymi flagowcami czy to osoby prywatne czy testerzy, recenzenci itp jednogłośnie uznają S6 za najlepszego flagowca

Niech ma te 4gb ramu ale są też inne rzeczy niż sam ram. Ekran, aparat, wykonanie itp

Link to post
Share on other sites

 

 

Z wyświetlaczem jak sprawa wygląda, to samo pytanie tyczy się muzyki

 

Co do wyświetlacza Samsung ma ten + ze ma większą rozdzielczość z swoim AmoLed wyświetlaczem,w muzyce zauważyłem ze moje tanie słuchawki grają znacznie lepiej,co do porównania baterii to nie miałem z czym jej porównać wielką zaletą jest te szybkie ładowanie

Nie potrafie porównac tych flagowców bo nie mam obu przed sobą, nikomu nie bronię kupić S6 Autor tematu będzie używać go do raczej podstawowych spraw sms,rozmowy,internet to na co mu dopłacać 200-300 zł

Link to post
Share on other sites

Rozdzielczość akurat nie jest zbytnim plusem. Tylko sam amoled z podkręconą jasnością. Taka ilość pikseli przy tym rozmiarze ekranu jest niepotrzebna i nie zauważy sie gołym okiem różnicy pomiędzy tym a fullhd

 

No nie wierze. Opisujesz fabryczne słuchawki. Ja nawet nie odpakowywuje nowych jak są jakieś przy telefonie tylko mam swoje co kiedyś kupiłem i są lepsze od każdych fabrycznych

 

No tak ładowanie to plus tylko bateria jest katowana

Link to post
Share on other sites
No nie wierze. Opisujesz fabryczne słuchawki.

Jak mówiłem ze tanie to nie znaczy że to te z zestawu z telefonem

Posiadam SkullCandy w niedługim czasie wymiana na BrainWatz Delta

 

 

http://www.productwiki.com/upload/images/skullcandy_smokin_buds_2.jpg

 

 

 

 

taka ilość pikseli przy tym rozmiarze ekranu jest niepotrzebna i nie zauważy sie gołym okiem

 

Tutaj w pełni się z tobą zgadzam.Samsung ma tylko odrobinę żywsze kolory

Edytowane przez BattleCrit
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...