Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam poszukuje Smartfona do około 800zł, zależy mi na dosyć dobrym wyświetlaczu, wydajności komórki i w miare dobrym głośniczku.

 

Na pewno odpadają:

- Iphone'y (nie widze żadnych plusów marki Apple)

- Samsung Galaxy S4 (Coś mnie od niego odpycha)

 

Interesowały mnie:

- Kazam Tornado 348

- Huawei Honor 4x

 

Na razie to tyle...

Bardzo proszę o wszystkie sugestie, oraz opinie na temat tych telefonów które wymieniłem.

                                                                                                                                     Z góry dziękuje

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Jeśli może być używany to zdecydowanie LG G2. Praktycznie bezkonkurencyjny w tej cenie. Dosyć ciężko niestety o dosyć dobry głośnik. Jedynie HTC One M7 by się sprawdził ale nowego już raczej nie dostaniesz albo po bardzo wysokiej cenie a używane już większość bez gwarancji choć może by sie znalazł jakiś z dłuższą

Albo jeszcze Nexus 5 tylko też głośnik kiepski. Ale jeśli to nie problem to lepiej dokupić jakiś głośnik bluetooth. Taki już całkiem dobry w granicach 100zł można dostać np Creative i raczej mu telefony nie dorównają

Z nowych to

- LG G3S. Najbardziej uniwersalna bestia w tej cenie. Albo jeszcze LG Magna

- LG G4C. Nowy model. Słabsza wersja nowego flagowca tak jak G3s jest wersją G3 itd. Są już na allegro po 800zł

- Motorola Moto G 2 generacji. Czysty android to mówi samo za siebie, niezły ekran i głośniki na froncie lecz ich nie testowałem więc polecam zobaczyć jakieś video recenzje na yt

- Asus Zenfone 5 wersja z 2gb ramu

- Huawei P8 lite. Bardzo dobry i uniwersalny smartfon z bardzo dobrym wykonaniem. Dobry ekran, dobra i szybka nakładka, dobry aparat. Za 800-850 już można dostać :)

 

Osobiście jeśli miałbym kupić nowy to wybrałbym P8 lite albo G4c, ewentualnie Moto G 2 generacji bo ma czystego androida.

Napisałem kilka modeli więcej żebyś mógł dopasować jakiś do siebie bo każdemu pasuje co innego :)

 

Ps. Jeśli wchodzi w grę Windows Phone to zobacz Lumia 735 i 640. Bardzo dobre smartfony jak na swoją cenę :)

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też podepnę się pod G2. Głośnik nie zachwyca, jednak wszystko inne jest na wysokim poziomie i według mnie jest to najlepszy telefon w stosunku do jego ceny (używki). Ogólnie kolega wyżej wyczerpał temat.

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...