Skocz do zawartości

Nowa karta - brak obrazu


Recommended Posts

Zrób reset biosu przełóż zworkę na kilka sekund.

Jak to nic nie da to 

Odłącz wszystko co się da:

pamięć ram, dyski, kartę graficzną(wyjmij).

Wiem, że bez pamięci nie odpali ale powinien "chodzić", wentylatory powinny kręcić.

Jak będzie dzialać to podłącz tylko 1 kość ram i spróbuj odpalić na zintegrowanej  karcie graficznej.

 

Daj znać jak Ci poszło.

zanim coś napiszesz uprzejmie poczytaj posty innych bo aż żal się robi 

Link to post
Share on other sites

Sam zanim coś napiszesz to poczytaj moje wcześniejsze posty w tym temacie i się nie żal.

Autor aktualizował bios, nie określił czy zresetował ustawienia biosu zworką.

Komputer uruchamia się i po chwili wyłącza, przyczyn może być wiele, warto sprawdzić czy  coś innego nie powoduje problemu.

Link to post
Share on other sites

Sam zanim coś napiszesz to poczytaj moje wcześniejsze posty w tym temacie i się nie żal.

 

spróbuj odpalić na zintegrowanej  karcie graficznej.

 

Daj znać jak Ci poszło.

Zapewne nijak bo na P67 to niemożliwe.

 

można wyjąć kość biosu i wgrać bios w programatorze

Tak po prostu wyjąć się nie da. Trzeba wylutować.

 

Brawo!

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem nową płytę i wszystko chodzi. Ha. Czyli jednak karta nie jest/nie była walnięta, ale płyta jej nie widziała albo coś.

 

Karta świetna, wszystko chodzi (Far Cry 4 na ultra nie mniej niż 60 fps w 720p - więcej nie potrzebuje, mój monitor i tak jest 4:3), jak się gra to grzeje się tak że jajka można na niej smażyć, ale z tego co czytałem i widziałem na YouTube to normalne (z drugiej strony 70 stopni teraz w FC4 to nie jest zły wynik, najwyżej wyskoczy mi powiadomienie że temperatura za wysoka, gwarancję jeszcze mam na trzy lata).

 

Śmiałem się ostatnio jak pokazywali tech demo z Deus Ex Mankind Divided, że moja GTX 560 płacze i na low-medium może uruchomię, a teraz komfort ;)

 

Dzięki wszystkim, wychodzi na to, że pewnie potrzebna była aktualizacja biosu, a że z moim szczęściem akurat wyzionęła ducha - no cóż, shit happens ;)

 

Edytowane przez kuternoga
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...