Skocz do zawartości

sony Z2, LG G3(16/2GB), motorola moto X 2gen lub HTC E8


Recommended Posts

Witajcie do następnego tygodnia muszę wybrać telefon co nie jest dla mnie w żaden sposób proste. Potrzebuję telefonu niemal do wszystkiego, internet, mniej lub bardziej wymagające gry, muzyka, czasami film, wysłanie maila i raz za czas parę zdjeć.

zastanawiam się nad tymi 4 modelami:

-Sony Z2

-LG G3(2GB RAM)

-Motorola moto x 2gen

-HTC E8

 Który z nich będzie najlepszym wyborem?

 

a może jest coś lepszego w kwocie do 1300zł?(Żaden samsung nie wchodzi w grę)

Link to post
Share on other sites

Każdy z tych tutaj będzie dobry :)

G3 świetny aparat, Z2 bardzo szybki bo ma dobrą nakładke ale za to średni aparat. Moto X ma czystego androida więc chyba nic nie trzeba więcej dodawać :) E8 tak samo bardzo wydajny i szybki, lepszy aparat niż w M8 lecz gorszy od G3.

Każdy ma coś lepszego względem innego. Bardzo trudny wybór. Nie wiem którego bym wybrał

Bardzo dobrym wypośrodkowaniem tutaj byłby świetny Galaxy S5 ale skoro nie chcesz Samsunga no to nie wiem. Każdy się sprawdzi

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

W sumie nie wiem dlaczego Xperia Z2 juz nie bierzesz pod uwagę. To naprawdę świetny fon. G3 jest super, ale przez ta rozdzielczość zdarzają się lagi.

Jeśli chodzi o S5 to problemem jest ilość aplikacji i nakładka która wg mnie spowalnia system.

Link to post
Share on other sites

G3 lubi się przycinać i to nie rzadko - przynajmniej na oryginalnym sofcie (o custom romach się nie wypowiadam bo jeszcze nie próbowałem). Aparat w dzień robi bardzo fajne fotki, niestety przy słabym oświetleniu AF sobie nie radzi co jest irytujące do tego stopnia, że z łezką w oku wspominam Lumie920. Gdybym miał kupować drugi raz myślę, że dokładniej przyjrzałbym się Z2 bo chyba za szybko ją zdyskwalifikowałem..  

Link to post
Share on other sites

Używam obecnie Z2 i z całą pewnością mogę powiedzieć że to dobry (bardzo dobry) sprzęt, aparat na poziomie innych flagowców z androidem, jednak przy Lumiach 920, 925, 930 (no i rzecz jasna 1020) raczej się cienko prezentuje.

 

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...